Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Michał Skorupka
|

Niesamowity popis pilotów. Jeden błąd kosztowałby ich życie [WIDEO]

1
Podziel się:

Szybkość, precyzja i te cudowne widoki - opisywali popisy pilotów turyści spacerujący po szwajcarskich Alpach. Coroczne pokazy lotnicze jak zwykle dostarczyły niesamowitych wrażeń. Zobaczcie spektakularne wideo z miejscowości Axalp.

Widowiskowe pokazy lotnicze w szwajcarskich Alpach
Widowiskowe pokazy lotnicze w szwajcarskich Alpach (Shutterstock.com)

Te wyjątkowe pokazy lotnicze odbywają się co roku w pobliżu miejscowości Axalp w szwajcarskich Alpach. Ich niezwykłość polega na tym, że umiejętności pilotów Szwajcarskich Sił Powietrznych można podziwiać w niewiarygodnie pięknej scenerii, na wysokości 2200 metrów nad poziomem morza.

Podniebne akrobacje w Axalp to nie do końca typowe pokazy lotnicze, a również ćwiczenia z użyciem amunicji bojowej. Zgromadzona publiczność może podziwiać strzelanie do celu z działek pokładowych. Wszystko odbywa się nad górskimi przełęczami szwajcarskich Alp.

Sceneria w jakiej odbywają się widowiskowe ćwiczenia sprawia, że wydarzenie ma swoje wyjątkowe miejsce w kalendarzu imprez lotniczych. Alpy stanowią malownicze tło dla fotografowanych samolotów. Poniżej można zobaczyć wideo z tego niebywałego wydarzenia.

- Szybkość, precyzja i ta sceneria - po prostu cudowne! - opisywali widzowie pokazów lotniczych.

Warto pamiętać, że pogoda w Alpach zmienia się błyskawicznie i wspaniale zapowiadający się dzień, może zakończyć się odwołaniem ćwiczeń. Z tym ryzykiem musi liczyć się każdy turysta, który wybiera się do Axalp specjalnie by obejrzeć fascynujące pokazy szwajcarskiej armii.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1)
Ag
3 lata temu
Gdzie te wideo ?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić