Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Tak podrywają bogacze. Tinder wprowadził opcję dla wybranych

0

Wygląda na to, że znani i bogaci też szukają randek w sieci. Specjalnie dla nich, by nie musieli kontaktować się ze "zwykłymi ludźmi" Tinder wprowadził specjalną opcję.

Jak wyłączyć pocztę głosową w Play?
Jak wyłączyć pocztę głosową w Play? (Fotolia)

Tinder Select to funkcja dla wybranych. Tylko osoby mające już ten status mogą zapraszać kolejnych użytkowników. To jednak nie wszystko. Również ci, których znajomi już z ukrytej funkcji korzystają i otrzymali od nich zaproszenie, muszą przejść weryfikację Tindera.

Na kogo można natrafić korzystając z ukrytej funkcji? Podobno jest tam wiele znanych nazwisk. Głównie to młodzi ludzie związani ze światem mody i filmu, ale także członkowie najbogatszych rodzin świata.

Mogą tego używać też mniej znani i bogaci. Według informatora również sam Tinder wysyła zaproszenia do najpopularniejszych i najbardziej pożądanych użytkowników. Wszystkiemu ma jednak towarzyszyć umowa, która obliguje do zachowania całej sprawy w tajemnicy.

Administratorzy nie chcą komentować całej sprawy. Jeden z pracowników Tindera miał o niej anonimowo poinformować dziennikarzy portalu Tech Crunch. Nie chciał jednak podawać nazwisk osób, które korzystają z funkcji niedostępnej dla wszystkich.

Podobno tak wygląda zaproszenie do nieznanej dotąd funkcji.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić