Angelika Karpińska| 

Lekarze przez 5 lat nie wykryli raka. Teraz kobieta ma 8 guzów

11

31-letnia Brytyjka ma 8 guzów nowotworowych. Twierdzi, że przez ostatnie 5 lat zgłaszała się do różnych lekarzy, jednak ignorowali jej objawy i nie wykryli raka.

Lekarze przez 5 lat nie wykryli raka. Teraz kobieta ma 8 guzów
Lekarze przez 5 lat nie wykryli u kobiety raka (Instagram)

Joanna Georgiou z Londynu walczy z rakiem w 4. stadium rozwoju. Ma 8 guzów nowotworowych w okolicy serca, w płucach i w jednym kolanie.

Kobieta twierdzi, że w ciągu ostatnich 5 lat wielokrotnie konsultowała się z lekarzami, jednak lekceważyli jej objawy. Wszystko zaczęło się od małego guzka w kolanie, który, jak się okazało był mięsakiem maziówkowym — rzadkim złośliwym nowotworem tkanek miękkich.

Ból 31-latki wciąż się nasilał, a lekarze przepisywali jej jedynie coraz silniejsze środki przeciwbólowe. W sierpniu 2021 r. ból stał się nie do zniesienia, dlatego kobieta postanowiła odwiedzić prywatną przychodnię. Tam zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy.

Spędziłam lata, chodząc do różnych lekarzy i specjalistów, bo wiedziałam, że coś jest nie tak (...) Jestem zdenerwowana i czuję się zawiedzionya przez NHS. Czuję, że pracuję naprawdę ciężko, zawsze płaciłam podatki i jestem dobrym obywatelem - podkreśla kobieta cytowana przez Daily Mail.

Joanna Georgiou twierdzi, że ​​jej leczenie zostało dodatkowo opóźnione przez pandemię COVID-19. Twierdzi, że medycy "zapomnieli o wszystkich innych" pacjentach.

31-latka przeszła już chemioterapię. Możliwe, że będzie musiała mieć amputowaną nogę. Kobieta zbiera teraz pieniądze na leczenie.

Zobacz także: Ból głowy i zmęczenie może oznaczać nowotwór. Specjalista wyjaśnia i apeluje

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić