REKLAMA
Odświeżone 26 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla24.09.19 (06:53)

Auto zniszczone. Nie powinna zostawiać szamponu

Właścicielka zniszczonego auta ostrzega, by dokładnie czytać opisy na opakowaniach kosmetyków. Jej 19-letnia córka zapomniała zabrać z samochodu butelkę suchego szamponu. Kosmetyk wybuchł, demolując auto.
Christine Bader Debrecht / Facebook.com

Zniszczyła mamie samochód, nie siadając za kierownicą. 19-letnia mieszkanka Missouri przechowywała zapasową kosmetyczkę w aucie swojej matki. Wszystko było dobrze, dopóki do kolekcji kosmetyków nie dorzuciła suchego szamponu.

Córka zostawiła butelkę szamponu w schowku auta i zamknęła pokrywę - relacjonuje Christine Bader Debrecht, właścicielka samochodu.

REKLAMA

Po kilku godzinach wróciła do dziurawego auta. Przerażona rodzina nastolatki zobaczyła kompletnie zdemolowany samochód, który wyglądał jakby wybuchła w nim bomba. Skrytka między przednimi siedzeniami była pokryta białą substancją, a w dachu ziała wielka dziura.

Zobacz też: Cisza przed burzą. Spektakularne nagranie szczytu wulkanu

Było gorąco i butelka eksplodowała. Wypchnęła pokrywę schowka z zawiasów, wystrzeliła przez szyberdach auta i wzbiła się na tyle wysoko, że wylądowała około 50 stóp [ponad 15 metrów] dalej - podkreśla zszokowana Debrecht.

Ostrzega przed aerozolami innych rodziców. Amerykanka zrobiła zdjęcia zniszczeń spowodowanych przez suchy szampon. Apeluje o czytanie etykiet używanych na co dzień środków chemicznych, a przede wszystkim - niezostawianie aerozoli w aucie.

Mam nadzieję, że mój post zapobiegnie podobnym zniszczeniom albo nawet obrażeniom u innych ludzi. Cieszę się, że nikt z mojej rodziny nie ucierpiał - napisała Debrecht.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij