aktualizacja 

Chcesz sprawdzić rozmiar piersi? Wsadź smartfona w dekolt

Japońscy wynalazcy stworzyli aplikację, która pomoże kobietom w znalezieniu idealnego rozmiaru stanika. Jak to działa? Wystarczy umieścić swój telefon w dekolcie i gotowe!

Chcesz sprawdzić rozmiar piersi? Wsadź smartfona w dekolt
(chichi.pink)

Aplikacja nazywa się ChiChi, co po japońsku oznacza piersi. Ma ona pomóc paniom, które nie mają czasu, ani ochoty na marnowanie czasu w przymierzalni i zastanawianie się nad odpowiednim rozmiarem stanika. Wystarczy ściągnąć aplikację, wsadzić smartfona między piersi i czekać. Wynalazek obliczy idealny rozmiar miseczki.

Według twórców, cztery na pięć kobiet na świecie nie zna prawidłowego rozmiaru swojej miseczki. Aplikacja dokonuje pomiarów za pomocą kamery i czujników. Firma obecnie prowadzi rekrutację pań do testowania swojego wynalazku, bowiem tylko dzięki wielokrotnym badaniom twórcy ChiChi będą w stanie idealnie dostroić program. Jakieś panie są chętne?

Aby wziąć udział w teście, trzeba spełnić kilka warunków. Przede wszystkim trzeba potrafić poprawnie wskazać rozmiar swojej miseczki. Po drugie, posiadać biust w rozmiarze minimum E. Dlaczego? Tego firma oficjalnie nie tłumaczy, jednak media spekulują, że sprawdzanie aplikacji na takich piersiach jest po prostu łatwiejsze.

Wynalazek pojawi się w sprzedaży w połowie stycznia 2016 roku. Nietrudno zgadnąć, jakie organizacje wypowiedziały się sceptycznie o tym pomyśle. Jedna z grup feministycznych w Japonii już zawyrokowała że aplikacja jest z góry skazana na porażkę.

To jest coś, co zaprojektowali mężczyźni, za co kobiety zapłacą, mimo że tak naprawdę tego nie potrzebują. Panie powinny czuć instynktownie, czy biustonosz im pasuje, czy też nie. Ta aplikacja to jedynie chwyt marketingowy, którego należałoby unikać – napisały feministki.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić