Dagmara Smykla-Jakubiak
Dagmara Smykla-Jakubiak| 

Chłopiec wypadł z kabiny diabelskiego młyna

10

Opublikowano przerażające nagranie z parku rozrywki we wschodnich Chinach. 5-letni chłopiec wisiał na wysokości 40 metrów.

Chłopiec wypadł z kabiny diabelskiego młyna
(Youtube.com)

Świadkowie wstrzymali oddech. W Yuhuan Park w mieście Taizhou we wschodnich Chinach 5-letni chłopiec wyślizgnął się z okna kabiny diabelskiego młyna, kiedy znajdował się w najwyższym punkcie karuzeli - informuje "Daily Mail".

Głowa utknęła między kratami zabezpieczającymi okno. Prawdopodobnie chłopiec próbował usiąść na prętach, kiedy poślizgnął się i wypadł na zewnątrz. Przerażona matka musiała bezradnie obserwować, jak jej dziecko szamocze się na wysokości ponad 40 metrów.

Obsługa powoli sprowadziła kabinę na ziemię. Na chłopca czekało tam kilka osób, które pomogły mu uwolnić się z pułapki. Został zabrany do szpitala, ale na szczęście stwierdzono jedynie zadrapanie szyi.

Powinien być pod opieką matki. Podobno kobieta stwierdziła, że bilet dla osoby dorosłej był za drogi i przekonała operatora, żeby pozwolił chłopcu przejechać się na karuzeli samemu. Atrakcja została zamknięta na czas dochodzenia w tej sprawie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Pajęczyna na ponad 300 metrach. Powstała na greckim wybrzeżu
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić