o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Radosław Opas
Radosław Opas
|
aktualizacja

Dziecko zabiła zaraz po porodzie. Ujawnili szokujące SMS-y 18-latki

33
Podziel się

Dziecko miało jej przeszkadzać w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Młoda kobieta, oskarżona o zabicie nowo narodzonego dziecka, chwilę po zbrodni wysłała do matki makabryczne SMS-y, które teraz ujawniła prokuratura. 18-latka chwaliła się w nich, że "jej płaski brzuch powrócił". Dziś 20-letnia Brooke Skylar Richardson z Ohio odpowiada przed sądem za zbrodnię sprzed 2 lat.

Dziecko zabiła zaraz po porodzie. Ujawnili szokujące SMS-y 18-latki
(East News, Pool The Journal-News)
bDXTDJCd

Kobieta wymieniała z matką SMS-y. W wysyłanych przez Brooke Skylar Richardson wiadomościach tekstowych śledczy odkryli konwersację, w której ta przechwala się wysportowaną sylwetką. Miało to miejsce chwilę po zabiciu, a następnie zakopaniu w ogródku urodzonego noworodka. Żeby udowodnić matce swój płaski brzuch, 20-latka wysłała też zdjęcie z siłowni.

Dosłownie brak mi słów, jestem tak szczęśliwa. Tak się cieszę, że na kolację założę coś ładnego, mój brzuch powrócił i teraz korzystam z okazji – pisała w wiadomościach Richardson.

Adwokaci bronią cheerleaderki. Obrońcy oskarżonej o dzieciobójstwo kobiety twierdzą, że wiadomości zostały wyjęte z kontekstu. Przekonują też, że miała ona obsesję na punkcie diety i odżywiania, przez co niejednokrotnie wymieniała ze swoją matką liczne SMS-y na ten temat. Te argumenty odpierają prokuratorzy, którzy uważają, że morderczyni nie chciała mieć dziecka właśnie przez przykładanie ogromnej wagi do swojego wyglądu.

bDXTDJCf
Zobacz także: Zobacz też: Piwnica, w której mąż zakopał ciało żony. Policja znalazła go po latach

Brooke odebrała życie własnej córce, zniszczyła wszystkie dowody jej narodzin i pochowała ją na podwórku - powiedzieli podczas rozprawy prokuratorzy.

Kobieta jest oskarżona o morderstwo. Na liście zarzutów znajdują się też m.in. nieumyślne spowodowanie śmierci, znęcanie się nad zwłokami i manipulowanie dowodami. Pochodząca z Ohio Richardson nie przyznaje się do winy, twierdząc, że po urodzeniu dziecka w lipcu 2017 roku, noworodek już nie żył - donosi "Washington Post".

bDXTDJCl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDXTDJCG
KOMENTARZE
(33)
Ania
2 lata temu
Jak to "po urodzeniu dziecka noworodek już nie żył"? Od kiedy noworodki rodzą dzieci? Czy wy możecie zatrudniać do pisania tekstów kogoś z ukończoną choćby podstawówką?
Janusz Świt
2 lata temu
Miała do tego prawo🤗🌈
Rar
2 lata temu
„...przez co niejednokrotnie wymieniała ze swoją matką liczne SMS-y na ten temat...” - ktoś tu niejednokrotnie licznie kaleczy język mój ojczysty. Czasem to aż boli
bDXTDJCH
USA demokraci...
2 lata temu
USA demokraci chca aborcji w 9 miesiacu ciazy to co to zawsze roznica aborcja dzien przed narodzinami a smierc w dniu urodzil??????
kreska
2 lata temu
Dlaczego kochała się bez zabezpieczenia?
jytjrjjf
2 lata temu
Ohio to stan prymitywów, przegłosowano tam praktycznie całkowity zakaz aborcji a jednocześnie wmówiono ludziom że parotygodniowy płód jest tym samym co dziecko. W efekcie dziecko zginęło z rąk własnej matki. Tak jest zawsze gdy wprowadza się przepisy absurdalne i nieżyciowe. Tam będzie teraz lawina takich przypadków.
Leosia
2 lata temu
Po porodzie wróciła do poprzedniej sylwetki, wiec nie miało znaczenia, czy dziecko nadal by żyło czy nie! Po prostu zdemoralizowana do szpiku kości egoistyczna narcystyczna p... zda
Damian
2 lata temu
Dać jej karę śmierci i natychmiast wykonać. Najlepiej zatłuc ją kijem.
obywatel
2 lata temu
jeśli w Polandii nie można publikować twarzy to Polandia nie powinna publikować nawet zagranicznych zdjęć .
dnoimetr
2 lata temu
ale dawanie.bez zabezpieczenia juz jej nieprzeszkadzalo. :))).
Anna
2 lata temu
Sama jest jeszcze dzieckiem. Nie sadzmy bysmy nie byli sadzeni....tak robilam i zaplacilam za to ,ze wszystkich bronilam...dzis nie wiem w co wierzyc ale wiem ,ze kazdemu jest pisany inny los , niekoniecznie sprawiedliwy..
ina
2 lata temu
Brak opieki i monitoringu ze strony osób upoważnionych , urzędów i ojca dziecka i oskarżyć wszystkich o zaniedbania skutkujące tym smutnym epilogiem
Ania
2 lata temu
Zakopac.
bDXTDJCz
gosc
2 lata temu
Szkoda mi takich ludzi. Oni chcą być sławni czy co...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić