o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Patryk Kowalski
|

Dziecko zmarło na statku. Niemca zaatakował tajemniczy wirus

61
Podziel się

Dziecko z Niemiec zmarło podczas rejsu statkiem po Morzu Śródziemnym. 12-letnie dziecko zaatakował tajemniczy wirus. Chłopiec z Niemiec zaraził się nim chwilę po wejściu na pokład statku.

VENICE, ITALY - JUNE 02:  A waterbus cross the way toÊ MSC Divina while she enters St Mark's basin with 139,000 Tonns and nearly 4,000 passengers on June 2, 2012 in Venice, Italy. FAI (Fonto Ambientale Italiano) is now supporting Venetians and environmentalists in their protetst against cruise ships sailing in St Mark's basin, stressing that the increased boat traffic on Venice's waterways increases pollution and damages property.  (Photo by Marco Secchi/Getty Images)
VENICE, ITALY - JUNE 02: A waterbus cross the way toÊ MSC Divina while she enters St Mark's basin with 139,000 Tonns and nearly 4,000 passengers on June 2, 2012 in Venice, Italy. FAI (Fonto Ambientale Italiano) is now supporting Venetians and environmentalists in their protetst against cruise ships sailing in St Mark's basin, stressing that the increased boat traffic on Venice's waterways increases pollution and damages property. (Photo by Marco Secchi/Getty Images) (Getty Images, Marco Secchi / Contributor)
bEhpDyHV

Do tragicznego zdarzenia doszło na statku wycieczkowym MSC Divina. Według informacji przekazywanych przez zagraniczne media dziecko czuło się niedobrze już od pierwszego przystanku statku w porcie w Civitavecchii. Potem stan chłopca miał się znacznie pogorszyć.

12-latek zmarł 3 godziny po wypłynięciu statku. Zgon stwierdzono, gdy wycieczkowiec znajdował się u wybrzeża Sardynii. Dziecko próbowano kilkukrotnie reanimować, jednak bezskutecznie. Chłopiec z Niemiec zmarł.

Dokładna przyczyna śmierci chłopca pozostaje niewiadomą. Rodzice młodego Niemca i jego dwaj bracia zostali natychmiast przewiezieni do szpitala, gdzie poddano ich kwarantannie - donosi "Daily Mail".

bEhpDyHX

Przyczyny tej sprawy nie zostały jeszcze zidentyfikowane, jednak z powodu szacunku dla zmarłego i jego rodziny oraz z uwagi na tajemnicę lekarską nie możemy ujawnić żadnych dalszych szczegółów – powiedział Rzecznik MSC Cruises w rozmowie z Newsweekiem.

Zobacz także: Zobacz też: To był moment. Statek płonął jak pochodnia
bEhpDyId

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEhpDyIy
KOMENTARZE
(61)
Zombiak
2 lata temu
umbrella corporation wypuściła wirusa T no i bedziemy mieć Resident Evil itp bzdurki hahahahaha :D
cooltygrysek
2 lata temu
Nie zaraził się chłopak na statku tylko przed wejściem na pokład i to co najmniej 2 doby przed. Zresztą nie podano typu wirusa który dzieciaka uśmiercił. Być może zamiast wirusa była to choroba morska ? Czasem występują objawy podobne do wirusowego.
nina
2 lata temu
i dobrze biednego nie zaatakuje tylko bogoli
bEhpDyIz
Jack
2 lata temu
Archiwum X?
cd
2 lata temu
CO TO MOZE BYC? SPRAWA DOTYCZY TAJEMNICZEJ CHOROBY (PRZYPUSZCZAM ZE TO JAKIS WIRUS). OBJAWY SĄ NASTĘPUJĄCE. KASZEL NIEUSTĘPUJĄCY MOŻE BYĆ CIĄGŁY LUB KILKA ODKASZLNIĘĆ W CIĄGU DNIA, JEŻELI UTRZYMUJĘ SIĘ DŁUŻEJ NIŻ 3 MIESIĄCE, UCZUCIE DRAPANIA W OKOLICY MOSTKA ,BEZ WYRAŹNEJ TEMPERATURY, KATARU OSŁABIENIA NIC CO MOŻNA BY POWIĄZAĆ Z ANGINĄ CZY GRYPA. PROBLEMY Z UKŁADEM MOCZOWYM , PARCIE NA PĘCHERZ PRZY NIEWIELKICH NAWET ILOSCIACH SPOZYTYCH PŁYNÓW. NIEMOŻNOŚĆ UTRZYMANIA MOCZU NAWET U MŁODYCH, ZDROWYCH OSÓB OBU PŁCI. TAKIE OBJAWY MA KILKA ZNANYCH MI OSÓB Z RODZINY I NIE TYLKO – JEŚLI CHODZI O UKŁ. MOCZOWY, JEŚLI CHODZI O TAJEMNICZY KASZEL TO Z TEGO CO WIDZĘ ZARAŻONYCH JEST 20% POPULACJI KRAJU. TRUDNO TO WYKRYĆ BO ŁATWO TO POMYLIĆ Z PRZEZIĘBIENIEM ALE NA UWAGĘ ZASŁUGUJE CZAS TRWANIA. KASZEL ROZPOZNAJĘ ZE SŁUCHU BO JEST INNY OD TEGO PRZY GRYPIE CZY PRZEZIĘBIENIU (JAKBY TAKIE ODKASZLNIĘCIA).
cd
2 lata temu
BADANIE MOCZU KRWI NIC NIE WYKAZAŁO PŁUCA CZYSTE, BACKT ALERT CZYSTY ŻADNYCH GRUŹLIC ITP., WIĘC POZOSTAJE WIRUS. W DALSZEJ FAZIE MIAŁEM WYDZIELINĘ Z OSKRZELI KTÓRA TWORZYŁA COŚ JAKBY PIANE PROWADZIŁO DO DUSZENIA. PÓŹNIEJ JAKIMŚ CUDEM TO PRZESZŁO I WIĘCEJ NIE WRÓCIŁO, MAM TEŻ INNE OBJAWY ALE NA RAZIE WYSTARCZY. POSTAWA LEKARZY – ZDZIWIENIE, IGNORANCJA, NIEDOWIERZANIE, BAGATELIZOWANIE. PRZEPISUJĄ SYROP PRZECIW KASZLOWY, NA ZASADZIE JAK NIE KASZLE TO JUŻ ZDROWY, LUB ZGANIAJĄ NA ALERGIĘ (JA JESZCZE NIE SŁYSZAŁEM O ZARAŹLIWEJ ALERGII) PRÓBOWAŁEM ROZMAWIAĆ Z LEKARZAMI LECZYŁEM SIĘ W SZPITALU NA ODDZIALE PŁUCNYM BEZSKUTECZNIE.
Alia
2 lata temu
Dwie rzeczy. Takie plywające balie to siedlisko chorób różnego rodzaju. Jeżeli kiedyś zacznie się pandemia to właśnie na takim statku.Drugie trzeba przestać ciągać dzieci na różne podróże.Może większe 5-7 lat ale nie 3 letnie.
Tomasz
2 lata temu
A może to jest wirus T taki jak w Resident Evil i grozi mam epidemia zombi :-)
Bog uś
2 lata temu
2x 0,7 pękło + bujanie to jak miałem się nie rozchorować
Hermann G
2 lata temu
Wziął prysznitz i zabił go ziclon 😷😷☠☠
Jestem sarkaz...
2 lata temu
Tym trybem myślenia od do nawet 4 dni zabija wirus zombie...Ludzie- Czy wam wydaję sie to logiczne??
Heinz
2 lata temu
Może został otruty przez jakiegoś psychopatę ?
man
2 lata temu
No toś my się dowiedzieli z artykułu wszystkiego.
bEhpDyIr
Adamec
2 lata temu
Tak szybko zabijają szczepienia. Pierwszą rzeczą jaką należałoby sprawdzić to kartę szczepień, czy nie ma tam przypadkiem wynalazka zwanego szczepieniem ponoć "przeciwko" jakimś wyimaginowanym pnemo/meningo srokom.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić