o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Japonia zatrudnia ninja. Pierwszy raz od wieków!

2
Podziel się

Wojownicy za miesiąc pracy dostaną 180,000 yenów (ok. 6 tys. zł) plus bonusy. Staną się atrakcją turystyczną w japońskiej prefekturze Aichi na wyspie Honsiu, gdzie mieści się osławiony Zamek Nagoya.

Japonia zatrudnia ninja. Pierwszy raz od wieków!
(flickr.com)
bESHXtFN

To zupełnie nowy rodzaj ninja. Ich praca nie będzie miała nic wspólnego z zamachami czy sabotażem. Do ich obowiązków będzie należało wykonywanie akrobacji, mistrzowskie władanie tradycyjną bronią i rzucanie słynną gwiazdą ninja „shuriken”. Prócz tego będą także pozować z turystami do zdjęć.

Cechy idealnego kandydata na wojownika ninja uległy zmianom. Współcześni jedynie z wyglądu będą przypominać tych, którzy pojawili się w XV w. Ubrani w tajemnicze, czarne kostiumy będą musieli jednocześnie uwielbiać być w centrum uwagi i swobodnie rozmawiać z turystami.

Będą musieli także robić fikołki i znać kilka ruchów tanecznych - czytamy w Mirror wypowiedź Satoshie’ego Adachi, szefa biura do spraw promocji turystyki prefektury Aichi.

bESHXtFP

Aplikacje może składać każda pełnoletnia osoba. Nie została określona górna granica wieku, płci a nawet narodowości współczesnego wojownika. Szczęśliwych wybrańców będzie czekał najpierw miesiąc intensywnego treningu.

bESHXtGq
KOMENTARZE
(2)
fgfgdfgdfgfg
6 lat temu
Otwarto nowe miejsce emigracji dla Polaków :D
ujZłamany
6 lat temu
przecie oni zatrudniają klanów, a nie ninja, zmarnowałem 10s życia :(
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić