Koronawirus w Meksyku. Córka "El Chapo" dostarcza paczki pomocowe

44

Alejandrina Guzman, córka słynnego barona narkotykowego "El Chapo" wykorzystuje swoją firmę, El Chapo 701, by pomóc potrzebującym z powodu pandemii koronawirusa. Zajęła się rozprowadzaniem paczek pomocowych z żywnością, maseczkami i środkami sanitarnymi.

Koronawirus w Meksyku. Córka "El Chapo" dostarcza paczki pomocowe
(Twitter.com)

Firma El Chapo 701 zajmuje się sprzedażą odzieży i napojów alkoholowych. Alejandrina Guzman reklamuje ją wizerunkiem ojca, byłego szefa kartelu Sinaloa. Teraz Guzman zaangażowała pracowników do pakowania i dostarczania pudełek z żywnością, maskami, płynem do rąk i innymi produktami w mieście Guadalajara.

Paczki są oznakowane logo "El Chapo" - podobnie jak maski, które pracownicy firmy noszą podczas pakowania i dostarczania towarów. W Internecie pojawiło się mnóstwo zdjęć paczek pomocowych z tym nietypowym logo.

Na nagraniach zamieszczonych w sieci pokazano działalność Guzman. Widać, jak grupa pracowników przygotowuje i dostarcza produkty, takie jak żywność, maseczki i środki sanitarne. Mają trafiać do mieszkańców drugiego co do wielkości miasta Meksyku - Guadalajary.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Ojciec Alejandriny, Joaquin "El Chapo" Guzman Loera był uznawany za jednego z najpotężniejszych przestępców na świecie. Przez lata stał na czele meksykańskiego kartelu narkotykowego, zajmującego się przemycaniem kokainy, metamfetaminy, heroiny i marihuany do Stanów Zjednoczonych. Obecnie przebywa w więzieniu "Supermax", charakteryzującym się stosowaniem najwyższych środków kontroli nad skazanymi.

Zobacz także: Nagranie z porwania syna barona narkotykowego "El Chapo" Guzmana

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić