Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Koronawirus w Meksyku. Córka "El Chapo" dostarcza paczki pomocowe

24
Podziel się:

Alejandrina Guzman, córka słynnego barona narkotykowego "El Chapo" wykorzystuje swoją firmę, El Chapo 701, by pomóc potrzebującym z powodu pandemii koronawirusa. Zajęła się rozprowadzaniem paczek pomocowych z żywnością, maseczkami i środkami sanitarnymi.

Koronawirus w Meksyku. Córka "El Chapo" dostarcza paczki pomocowe
(Twitter.com)

Firma El Chapo 701 zajmuje się sprzedażą odzieży i napojów alkoholowych. Alejandrina Guzman reklamuje ją wizerunkiem ojca, byłego szefa kartelu Sinaloa. Teraz Guzman zaangażowała pracowników do pakowania i dostarczania pudełek z żywnością, maskami, płynem do rąk i innymi produktami w mieście Guadalajara.

Paczki są oznakowane logo "El Chapo" - podobnie jak maski, które pracownicy firmy noszą podczas pakowania i dostarczania towarów. W Internecie pojawiło się mnóstwo zdjęć paczek pomocowych z tym nietypowym logo.

Na nagraniach zamieszczonych w sieci pokazano działalność Guzman. Widać, jak grupa pracowników przygotowuje i dostarcza produkty, takie jak żywność, maseczki i środki sanitarne. Mają trafiać do mieszkańców drugiego co do wielkości miasta Meksyku - Guadalajary.

Ojciec Alejandriny, Joaquin "El Chapo" Guzman Loera był uznawany za jednego z najpotężniejszych przestępców na świecie. Przez lata stał na czele meksykańskiego kartelu narkotykowego, zajmującego się przemycaniem kokainy, metamfetaminy, heroiny i marihuany do Stanów Zjednoczonych. Obecnie przebywa w więzieniu "Supermax", charakteryzującym się stosowaniem najwyższych środków kontroli nad skazanymi.

Zobacz także: Nagranie z porwania syna barona narkotykowego "El Chapo" Guzmana

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(24)
Hania
2 lata temu
W Meksyku jest taka bieda ze ludzi nie stać na kupno jednej maseczki a RZĄD hula.
Blanka
2 lata temu
Tak sie zniewala i przekupuje ludzi a rząd Obradora co robi ? dobre wrażenie?
Patrycja
2 lata temu
Pomaga ludziom i trzeba ją za to cenić, tak samo jak u nas Dominikę Kulczyk, dzięki której szpitale mogły zostać zaopatrzone w maseczki, kombinezony itd!
GHFK
2 lata temu
kulczykŁODZIEJ I PE...FIL [ POZEIJ POZWIJ POZWIJ POZWIJ ] UDAL SWA SMIERC a coreczka ZA PIENIĄSY ZLODZIEJA tatula sie LANSUJE
deco
2 lata temu
Nie ma wolności słowa, jest promocja bandytów.
LOL
2 lata temu
Teraz rozumiem prezydenta Trumpa. On chce po prostu oddzielić się od dzikusów z południa.
PGB
2 lata temu
Właśnie biały mat w szczotkowanym aluminium nie tre... Na czasie wszystko w swoim tempie..
Chapi
2 lata temu
Hmm dobra i tak to... Może czasami
Krwawa kasa
2 lata temu
Brakuje tylko rodziny Pablo Escobara, ci to akurat ,,siedzą'' w telefonach.
hahaha
2 lata temu
Pamiętacie jak społeczeństwo, zwalniane z pracy na bruk, wielbiło Kuronia za zupę, którą im dobrodusznie dawali po sprzedaniu za bezcen całego majątku i wysłaniu na bezrobocie?
dfy
2 lata temu
elcipa
wirusek
2 lata temu
Joaquin "El Chapo" Guzman Loera handlował głównie ze stanami, do których eksportował najwięcej towaru. Bogacił się, ale wspomagał lokalny rynek pracy zakładając firmy i tworzą miejsca pracy. Teraz jego córka Alejandrina zaangażowała się w działalność charytatywną wspomagając ludzi starszych paczkami z produktami pierwszej potrzeby. U nas baron biznesu Kulczyk handlował z mafią rządową, bogacił się przejmując i wykupując kolejne firmy, a ludzie tracili pracę. Fundnął nam też najdroższą autostradę, a umowa jej użytkowania między rządem, a firmą Kulczyka jest nadal tajna. Na szczęście ma porządną córkę o wielkim sercu, która przeznaczyła niebagatelny majątek 20 mln na pomoc rodakom. Dzieci nie zawsze są podobne do rodziców. I tym optymistycznym akcentem zaprawionym sarkazmem i szyderstwem kończę, dobranoc państwu.
taki gość
2 lata temu
U nas córka Kulczyka, Dominika też zaangażowała się w pomoc dla ludzi i przeznaczyła na to 20 baniek. Córki gangsterów i "biznesmenów" nie muszą być podobne do tatusiów.
Grab
2 lata temu
Pewnie pieniądze z lewych interesów, ale pójdą na pomoc dla ludzi w chwili pandemii. Dziewczyna i jej współpracownicy stanęli na wysokości zadania. BRAWO! Totalna i nie totalna opozycjo, jak pomogłaś ludziom? Obywatelom, których podobno los jest ci taki bliski? Gdzie wy jesteście w tej jednej z najcięższych prób dla naszego społeczeństwa? No gdzie?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić