Olga Wilk| 

Manchester. Nagi mężczyzna spowodował eksplozję i ewakuację na lotnisku

26

Nagi mężczyzna wbiegał do budynku, a potem z niego wybiegał, wywołując chaos na lotnisku w Manchesterze. "Rozszalało się piekło" - mówią pracownicy.

Manchester. Nagi mężczyzna spowodował eksplozję i ewakuację na lotnisku
(iStock.com)

Sytuacja miała miejsce w poniedziałek wczesnym rankiem. Policja ewakuowała podróżnych ze znajdujących się na terenie lotniska stacji kolejowej i terminalu autokarowego. Tymczasem oddziały saperów przeprowadziły kontrolowaną eksplozję podejrzanego bagażu.

Na lotnisku w Manchesterze zapanował chaos. Drogi dojazdowe były zakorkowane, a członkowie załóg samolotowych mieli trudności z dotarciem na terminal odlotów. Jak dotąd obyło się bez opóźnień - podaje "Independent'.

Mężczyzna został zatrzymany na miejscu. Pasażerowie są proszeni o stosowanie się do instrukcji wydawanych przez funkcjonariuszy, którzy pozostaną na lotnisku na czas trwania czynności. Kursowanie tramwajów, pociągów i autokarów jest tymczasowe zawieszone - czytamy w oświadczeniu lokalnej policji.

Dziwnie zachowującego się mężczyznę zauważyła kierowca autokaru. Jak wspomina, po chwili policja ewakuowała z terminala między innymi załogę jednego z samolotów. "To było jak masowy exodus, rozszalało się piekło" - mówi Caroline Watson.

Biegał w tę i z powrotem, wymachując rękami. Nie miał na sobie żadnych ubrań. Nie to spodziewasz się zobaczyć o 6.10 nad ranem w poniedziałek - dodaje kobieta.

Zobacz także: Oglądaj też: Odleciał bez pasażerów. Kuriozalna sytuacja podczas lotu do Krakowa

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić