aktualizacja 

Masło z marihuany w krakowskim mieszkaniu

7

CBŚ od dawna obserwowało Węgra mieszkającego w stolicy Małopolski.

Masło z marihuany w krakowskim mieszkaniu
(malopolska.policja.gov.pl)

W mieszkaniu znaleziono suszoną marihuanę, krzewy konopi indyjskich oraz masło z THC. Jak informuje małopolska policja, na miejscu zatrzymano 30-letniego obywatela Węgier. Już od kilku tygodni znajdował się pod obserwacją CBŚ. Mężczyzna został już przesłuchany, wiadomo, że za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Masło z THC jest najczęściej używane do wyrobu muffinków. Według policji, w mieszkaniu Węgra było go około pół kilograma. Mężczyzna posiadał za to znaczną ilość suszu - oszacowano, że wystarczyłaby ona nawet na kilkaset "działek". Zespół prasowy krakowskiej komendy wojewódzkiej ujawnił również, że węgierski obywatel pracował w Polsce dla dużej firmy.

Policjanci wydziału do walki z przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Krakowie przedstawili mu zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz prowadzenia nielegalnej uprawy konopi indyjskich. Mężczyzna oddany został pod policyjny dozór, zastosowano wobec niego także poręczenie majątkowe - głosi informacja na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej w Krakowie.

Autor: Beata Kruk

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić