Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Masło z marihuany w krakowskim mieszkaniu

6
Podziel się

CBŚ od dawna obserwowało Węgra mieszkającego w stolicy Małopolski.

Masło z marihuany w krakowskim mieszkaniu
(malopolska.policja.gov.pl)
bETAjkwR

W mieszkaniu znaleziono suszoną marihuanę, krzewy konopi indyjskich oraz masło z THC. Jak informuje małopolska policja, na miejscu zatrzymano 30-letniego obywatela Węgier. Już od kilku tygodni znajdował się pod obserwacją CBŚ. Mężczyzna został już przesłuchany, wiadomo, że za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Masło z THC jest najczęściej używane do wyrobu muffinków. Według policji, w mieszkaniu Węgra było go około pół kilograma. Mężczyzna posiadał za to znaczną ilość suszu - oszacowano, że wystarczyłaby ona nawet na kilkaset "działek". Zespół prasowy krakowskiej komendy wojewódzkiej ujawnił również, że węgierski obywatel pracował w Polsce dla dużej firmy.

Policjanci wydziału do walki z przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Krakowie przedstawili mu zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz prowadzenia nielegalnej uprawy konopi indyjskich. Mężczyzna oddany został pod policyjny dozór, zastosowano wobec niego także poręczenie majątkowe - głosi informacja na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej w Krakowie.

bETAjkwT

Autor: Beata Kruk

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bETAjkxu
KOMENTARZE
(6)
qrwa
6 lat temu
polska gościnność...
olo
6 lat temu
nie, no po prostu sukces!
to ja
6 lat temu
Czy on zrobił komuś jakąś krzywdę zrobił? Normalnie w Polsce żył i pracował, a że lubi sobie zapalić po pracy albo zjeść mafinka :) to powinna być jego osobista sprawa. Jak zwykle Polska jeszcze w średniowieczu. Najlepiej by go na stosie spalili. Żenada. Odwalcie się od normalnych ludzi. Należy zalegalizować marihuanę! Jest dużo zdrowsza niż alkohol i papierosy i nie uzależnia fizycznie tak jak one.
bETAjkxv
wort
6 lat temu
to jest straszne a jak za parę lat zalegalizują to już będzie cacy bo będą wpływy do budżety
pento
6 lat temu
co tu pisac.. J*bac Policje for life!
P@tol 500+
6 lat temu
Gdzie są jakieś komisy z tanimi autami (tak do 3 tysi)? Skuter już mi się rozwalił. Po pijaku ciężko go utrzymać w pionie
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić