Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Albert Kamiński
|
aktualizacja

McDonald's zmienia reguły gry. Teraz tak będzie sprzedawał kotlety

17
Podziel się:

Fastfoodowy gigant planuje wejść na rynek z mobilnymi restauracjami. Efektowne food trucki będą przemieszczać się między imprezami i tam sprzedawać jedzenie.

McDonald's zmienia reguły gry. Teraz tak będzie sprzedawał kotlety
(twitter.com, Lauren Rosewarne)

Food trucki będą oferowały ubogie menu. Sieć ograniczy je do 10 produktów, które najlepiej się sprzedają. Efektywna obsługa pełnej oferty nie byłaby możliwa w ciężarówce.

Postawią na ogromne samochody. Przede wszystkim mają to być 12-metrowe ciężarówki. Oprócz nich będą także mniejsze furgonetki, jednak nie wiadomo, czy menu będzie w nich takie same jak w większych pojazdach.

Pierwsze food trucki powstały już w Ameryce i Europie. Oprócz tego McDonald's planuje wprowadzenie tego rozwiązania w Australii. Mają one

Mobilny lokal sieci jest również w Polsce. Stworzono go z klasycznej amerykańskiej ciężarówki. Między polskimi miastami jeźdżą dwa takie pojazdy. Na razie pełni on funkcję bardziej promocyjną. Auta pojawiają się głównie w lecie w tych miastach, gdzie funkcjonują już restauracje.

Tego typu ciężarówki to reakcja na zmieniające się gusta klientów. Małe restauracje są w stanie oferować produkty unikalne w unikalnych restauracjach. W przypadku sieciówek, jest to trudne. W związku z tym McDonald's idzie w kierunku takich pop-upowych barów szybkiej obsługi.
.
Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(17)
Toms
5 lata temu
Wszyscy piszą jaki ten McDonalds jest be, że pies, kot, świnia i nosorożec by tego nie tknął, ale jak się jest w jakiejś "galerii" albo na dworcu to kolejki są za tym jedzeniem ogromne. Jak w centrum handlowym jest piętro z gastronomią to McDonalds cieszy się największym powodzeniem, pomimo że obok są punkty ze zdrowszym jedzeniem.
Jarosz
5 lata temu
To piesków na ulicach juź nie będzie
maw-gniezno
5 lata temu
BADZIEW! McD omijam szerokim łukiem. Gorzej, że smrodzą też wokół zjełczałym tłuszczem. :(
Ja
5 lata temu
polskie maki to nie fastfoody. tam się czeka na wszystko.
ZGROZASYFNA K...
5 lata temu
pies tego nie chce ruszyć świnia też nie bo sprawdzałem.Człowiek to jednak pojemnik na szambo i na dodatek bez rozumu bo płaci za ten szajs kupę kasy.Ludzie zobaczcie na młode dziewczyny wasze córki koleżanki :są tłuste mają po 3 brzuchy ,czy kiedys tak było?Nie tylko osoby chore-obudzcie się bo i tak jest za pozno
Gosciu
5 lata temu
Psu bym tego nie dał, nie polecam
Friiko
5 lata temu
Takie fast fudy trzeba bojkotować póki jest jeszcze czas w Ameryce jest najwięcej otyłych ludzi w dużej mierze dzięki fast fudom. Dziś rodzice robią dzieciom urodziny w takich miejscach i uczą ich tym, że to nic złego, a to takie samo zło jak palenie papierosów. Tradycyjna polska kuchnia może tez nie jest najzdrowsza, ale na pewno smaczniejsza lepsza od tego czegoś.
san
5 lata temu
taki syf nadaje się jedynie do trucia szczurów
willbebetter
5 lata temu
paskudny MC_shit
zmb
5 lata temu
a jak to zniszczy mcdonaldsa? ;(
As
5 lata temu
A WC tez jest w tej ciężarówce bo ja tylko z tego korzystamy w McDonald.
max
5 lata temu
Z McDonalda to lubię tylko lody, bo przypominają mi smak włoskich lodów z dzieciństwa.
jerry cocumbe...
5 lata temu
Dlaczego nie ma sieci restauracji ze zdrowym jedzeniem tak rozbudowanej jak mcdonald. Niezdrowe żarcie jest na wyciągnięcie ręki przez 24 h/ dobę. zdrowo można zjeść tylko w niektórych lokalnych restauracjach...
woof
5 lata temu
Jedyne co lubię w tej budzie to kawa, ale jak sobie myślę że mam nabijać miliardy tym dziadom to wole w polskiej restauracji wypić no chyba, że sa nieraz za darmo to mogą mi zrobic hahaha :D
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić