Nadchodzi rewolucja na Snapchacie

0

Twórcy Snapchata zapowiedzieli, że użytkowników aplikacji czeka spora rewolucja. Do tej pory wspomnieniami można było dzielić się ze znajomymi tylko jednokrotnie, po obejrzeniu znikały bezpowrotnie. Teraz ma się to zmienić.

Nadchodzi rewolucja na Snapchacie
(Materiały prasowe)

Snapchat zwraca się w stronę przeszłości. Pierwszym krokiem była funkcja My Story, pozwalająca przez 24 godziny przeglądać snapy. Teraz za pomocą Snapchat Memories będzie można je zachowywać na stałe i wysyłać w późniejszym terminie lub po prostu przeglądać i pokazywać innym na swoim telefonie.

Snapchat ma stać się domyślnym aparatem dla wielu użytkowników. Galerię ze wspomnieniami będzie można dowolnie edytować i katalogować. Aplikacja wokół zdjęć pokaże ramkę z datą ich wykonania, a stare zdjęcia będzie można ozdobić wybranymi filtrami - informuje The Verge.

Nowa funkcja udostępniana będzie partiami. Zaczynając od dziś, kolejni użytkownicy znajdą w aplikacji nową zakładkę, dzięki której będą mogli zapisywać swoje zdjęcia w formie wspomnień. Jak to wpłynie na popularność Instagrama i Facebooka?

Autor: Bartosz Nowak

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić