Obrzydliwe znalezisko w pizzy z Da Grasso. W posiłku były dziesiątki larw

55

Robaki w pizzy znalazł jeden z mieszkańców Brzegu. Po tym, jak mężczyzna umieścił zdjęcie posiłku w sieci, na lokal spadła fala krytyki. - Buda od razu do zamknięcia! - piszą oburzeni internauci.

Obrzydliwe znalezisko w pizzy z Da Grasso. W posiłku były dziesiątki larw
(Facebook.com)

Przedstawiciele Da Grasso Brzeg od razu odnieśli się do zarzutów klienta. Odpowiedź restauracji pojawiła się pod zdjęciem zamieszczonym na profilu "Pocelam Nie polecam w Brzegu" na Facebooku.

Jest nam bardzo przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Pani, która zgłosiła tę sprawę, dostała od razu świeżą pizzę. Grzyby z których korzystamy kupujemy z atestem jakości od producenta, a opakowanie, z którego pochodziły grzyby, było świeżo otwarte, stąd nikt się nie spodziewał, że może być z nimi coś nie tak. Podjęliśmy już formalne kroki w tej sprawie u producenta, a felerna partia została usunięta. Prosimy o powstrzymanie się od złośliwych komentarzy "wyssanych z palca" i robienia sztucznej reklamy dla konkurencji do czasu wyjaśnienia sprawy - czytamy.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Choć zdjęcie feralnego posiłku opublikowano w sobotę, dyskusja w sieci nadal trwa. Sprawą zajęły się też media, które cytują innych niezadowolonych klientów pizzerii. Wśród nich jest m.in. pani Joanna - kobieta twierdzi, że w grudniu poważnie zatruła się pizzą z tej samej restauracji. O sytuacji miała zawiadomić sanepid, który podczas kontroli stwierdził liczne nieprawidłowości w lokalu. Przedstawiciele restauracji nie odnieśli się jednak do tych zarzutów.

Część internautów zwraca uwagę, że w oświadczeniu Da Grasso nie padło słowo "przepraszam". Zamiast tego pracownik sieciówki zaapelował o powstrzymanie się od "złośliwych komentarzy wyssanych z palca". Prawdopodobnie restauracja miała na myśli głosy osób, które w kolejnych wpisach polecały sobie konkurencyjne lokale. Wiele osób krytykowało też samą pizzerię. "Żenada", "nigdy więcej tam nie zjem", "buda od razu do zamknięcia!" - pisali.

Zobacz także: Zobacz też: Dlaczego warto jeść czerwoną cebulę?

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić