Ogłoszenie duńskiej policji robi furorę w sieci

14

Właścicielu łomu, zgłoś się!

Ogłoszenie duńskiej policji robi furorę w sieci
(Wikimedia Commons CC BY-SA)

Ogłoszenie z biura rzeczy znalezionych duńskiej policji to prawdziwy majstersztyk. Funkcjonariusze umieścili na swoim profilu facebookowym zdjęcie łomu z włamania i szukają jego właściciela.

Znaleźliśmy łom ze zdjęcia na terenie jednej z posesji i bardzo chcielibyśmy zwrócić go do prawowitego właściciela - zaczęli funkcjonariusze.

Byłeś w wilii w Apperup (niedaleko Helsingør) w zeszłą środę około godziny 19.30. Przybyłeś niezapowiedziany. Nie miałeś dobrych zamiarów, bo gdy właściciele domu postanowili cię przywitać, to wziąłeś nogi za pas i zgubiłeś swój łom - czytamy dalej na profilu policji.

Policjanci przyznali, że na miejscu zdarzenia pojawili się bardzo szybko. Niestety nie udało im się znaleźć właściciela zguby - donosi The Local

Jesteśmy zmuszeni wysłać łom do wydziału kryminalistycznego, gdzie będzie zbadany na obecność jakichkolwiek śladów DNA. Naprawdę chcemy znaleźć właściciela zguby. Jeżeli więc siedzisz gdzieś samotny i brakuje ci twojego łomu, po prostu zgłoś się na najbliższy posterunek policji - to nam wszystkim ułatwi życie - żartują dalej policjanci.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Zobaczcie także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić