Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Piotr Kalsztyn
|
aktualizacja

Opiekunka przypalała dzieci w żłobku. Jej koleżanka tylko się śmiała

90
Podziel się

Kobieta używała na dzieciach pistoletu do klejenia na gorąco. Przyniosła go z domu by przygotowywać z dziećmi choinkowe ozdoby.

Opiekunka przypalała dzieci w żłobku. Jej koleżanka tylko się śmiała
(mat. policji)
bEKXfXqZ

Okrutnym praktykom oddawała się 32-letnia Lizandra Cosme. Kobieta miała opiekować się dziećmi w jednym ze żłobków w Chicago. Zarzuca się jej poparzenie dwóch chłopców i trzech dziewczynek w czasie porannych zajęć 1 grudnia. Wszystkie dzieci miały 2 lata.

Torturom przyglądała się z rozbawieniem inna pracownica żłobka. Zamiast powstrzymać swoją koleżankę, zaśmiewała się do łez. Nie dziwi więc, że 27-letnia Susana Gonzalez również została aresztowana. Ona odpowie za stworzenie sytuacji zagrożenia dla dziecka – czytamy w "Chicago Tribune”.

bEKXfXrb

Gdy rany na skórze dłoni znalazła jedna z matek, zawiadomiła szefostwo placówki. Na szczęście w budynku był monitoring - kobiety wpadły, bo wszystkie ich działania uwieczniono na wideo. Za dowód w sprawie posłuży nagranie, na którym widać, jak opiekunka przypala piątkę maluchów. W tym samym czasie w sali znajdowało się 16 dzieci.

Zobacz także: Zobacz także: Zabiera dziecko do pracy, bo nie ma miejsca w żłobku

Kobiety natychmiast wyrzucono z pracy. Dodatkowo Cosme została tymczasowo aresztowana. Kolejna rozprawa odbędzie się po Bożym Narodzeniu.

bEKXfXrh

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEKXfXrC
KOMENTARZE
(90)
Rogata
rok temu
TRUTH święta racja. Ile razy wydarzały się jakieś afery przez żłobki? Nie idzie kurde zliczyć. Dzieci powinny być z rodzicami, a nie w żłobkach, przedszkolach. Ja nawiasem mówiąc poszłam tylko rok przed szkołą do przedszkola i tak powinno być. Najlepiej to polikwidować, a potem szkoła, a nie jak teraz. Ludzie to są...
Fe
4 lata temu
W ramach rekompensaty prawnie powinno być stosowane znaczenie takich śmieci gorącym czerwonym żelazem
TRUTH
4 lata temu
Przedszkola i żłobki to oznaka upadku, a nie rozwój. Dzieci, możliwie długo, powinny pozostawać z rodzicami - to Oni najlepiej znają swoje dziecko. Dzieci są wychowywane przez opiekunki (jeżeli rodzice są bogaci), albo przez ulicę... nie należą już do rodziców...
bEKXfXrD
sdd
4 lata temu
No nie wierzę, biała katoliczka takie rzeczy robiła ????
tępe lewaki
4 lata temu
to jest efekt liberalnego wychowywania dzieci, ujęty w lewackiej filozofi jako :"róbta co chceta". Gratuluję środowiskom LGBT wyprania mózgów znacznym połaciom społeczeństwa zachodniego.
Sprawiedliwy
4 lata temu
Popieram wypowiedź ggg, obie powiesić, pozbawiając praw publicznych na zawsze, myślę że żadna resocjalizacja w tym wypadku nie pomoże. Jak można w ten sposób traktować maleńkie bezbronne dzieci, nadto stać przygladac i się z tego śmiać. Kara powinna być tylko jedna, kara wskazana przez ggg. Dura lex sed lex !
Stereotypujci...
4 lata temu
Ooooo, typowa Amerykanka-chrześcijanka!!!
abc
4 lata temu
ŻŁOBEK TO WIĘZIENIE DLA DZIECI , ONE TAK SIĘ TAM CZUJĄ BEZ SWOICH MAM
szczurzyca
4 lata temu
Noo, niechby to było moje dziecko! Już ja bym dała takiej kurs obsługi pistoletu do klejenia na gorąco, błagałaby o dobicie!
Sssss
4 lata temu
syfiary
Max
4 lata temu
Między nogami powinni jej tym klejem skleić.
Wyrocznia
4 lata temu
Świat schodzi na psy za dużo jest ludzi na świecie ale to się zmieni NIEBAWEM
Anna
4 lata temu
A jakby to byli mali Islamiści też byście tak pisali.
bEKXfXrv
h,j
4 lata temu
wsadzić suce lutownice kolbowa w kapsko i smiać się aż jej kręgosłupem wyjdzie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić