o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Dagmara Smykla
|
aktualizacja

Para "wprosiła się na kawę". Dramat trwał dwa dni

140
Podziel się

To miał być rewanż za drobną pożyczkę. Nowo poznani "znajomi" przez dwie doby bili i zastraszali 33-latka i jego partnerkę w ich własnym domu.

Para "wprosiła się na kawę". Dramat trwał dwa dni
(Policja)
bEShnMAB

Pożyczyła mu pieniądze na jedzenie. 33-letni mieszkaniec Częstochowy poprosił nieznajomą kobietę o pożyczenie kilku złotych. Nieznajoma zaproponowała, że razem z partnerem przyjdzie do niego na kawę w ramach spłaty długu. Spotkanie przebiegało gładko, dopóki goście nie zaczęli pić przyniesionego ze sobą alkoholu.

Sterroryzowali gospodarzy. Para stała się agresywna i zażądała kwoty kilkukrotnie wyższej od pożyczonych przez 33-latka pieniędzy, stale zwiększając odsetki. W pewnym momencie chcieli "odzyskać" ponad 800 zł. Bili też przerażonych gospodarzy pięściami i różnymi przedmiotami, które wpadły im w ręce.

Kilkukrotnie wysyłali właściciela mieszkania do bankomatu. Gdy wracał bez pieniędzy, rozzłoszczeni goście grozili, że wywiozą go do lasu, tam zakopią i wyniosą wszystkie przedmioty z jego mieszkania - relacjonuje Sabina Chyra-Giereś z częstochowskiej policji.

bEShnMAD

Po dwóch dniach udało im się wymknąć. Sterroryzowany 33-latek i jego partnerka wykorzystali nieuwagę napastników i uciekli z mieszkania. Zgłosili się do szpitala z licznymi obrażeniami, a do mieszkania wysłano policję. Okazało się, ze pijani napastnicy są dobrze znani funkcjonariuszom. Kobietę w przeszłości aresztowano za pobicie ze skutkiem śmiertelnym, a jej partner był karany za rozbój, kradzieże i pobicia. Grozi im teraz do 10 lat więzienia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz też: Tragiczny finał próby rozboju w Dąbrowie Górniczej
bEShnMBe
KOMENTARZE
(140)
ss
3 lata temu
"Kilkukrotnie wysyłali właściciela mieszkania do bankomatu. " Ale dopiero "Po dwóch dniach udało im się wymknąć. Sterroryzowany 33-latek i jego partnerka wykorzystali nieuwagę napastników i uciekli z mieszkania. " WTF ??
fdz
3 lata temu
Tu nawet nie jest potrzebny wyrok. Wystarczy walec drogowy ...
ms
3 lata temu
ministerstwo sprawiedliwosci nie panuje nad sytuacja.za male wyroki i cackanie sie z osadzonymi.
bEShnMBf
sssss
3 lata temu
500+ już im nie wystarcza :D - pragnę zaprezentować Państwu nowy program "Kawka +"
Gervazy
3 lata temu
Uciąć ręce i pozbawić świadczeń społecznych
Patole czy kt...
3 lata temu
Gdzie to było? Nie ma tam policji? Czy to tylko kolejny idiotyczny artykuł?
Kamil
3 lata temu
Aresztowana za pobicie ze skutkiem śmiertelnym!? Powinna siedziec w więzieniu z dożywotnim wyrokiem!
Walicpisposld
3 lata temu
Walic polskie prawo.
anty
3 lata temu
Kobietę w przeszłości aresztowano za pobicie ze skutkiem śmiertelnym- to co ona robiła na wolności- dostała miesiąc w poprawczaku?????
Gkk
3 lata temu
I takie coś jest na wolności??????
Świecki ksiąd...
3 lata temu
Utylizowac
Ze cooo?
3 lata temu
Aresztowano ja za pobicie ze skutkiem smiertelnym i...?
MW
3 lata temu
Większych głupot nie czytałam. Chociaż ?Tak, czytałam, przecież mnóstwo bredni zalewa siec, aż ręce opadają. Chodzili do bankomatu ... Przecież idac po pieniadze mogli wezwać w tym momencie pomoc. Ja nie wiem, czyżby to byli ludzie z innej planety ze nie wiedzą prostych rzeczy? Dziwne to. Głupie to. Wogóle się nie klei. Niektóre artykuły i o wogóle różne rzeczy to jedna wielka ściema,byleby coś pisać i publikować , nagrywać. Świat obecnie zalewa masa pomyj i chłamu.
bEShnMAX
adasko
3 lata temu
posiedzieli ,wysli i dalej robią zadymy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić