o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Policja siłą odebrała psa dziewczynce z autyzmem. Ludzie oburzeni

27
Podziel się

Historia malutkiej Maddison Armer poruszyła serca tysięcy osób. Wszystko za sprawą bezdusznych policjantów, którzy weszli do domu, gdzie dziewczynka mieszka wraz z rodzicami i psem. Funkcjonariusze przyszli zabrać pupila, który pozwala jej na co dzień dzielnie znosić autyzm i syndrom ADHD.

Policja siłą odebrała psa dziewczynce z autyzmem. Ludzie oburzeni
(YouTube, Video News)
bDUkdQIB

Sytuacja miała miejsce w brytyjskim Lancashire. Policjanci uparli się, że pies to amerykański pitbulterier zaklasyfikowany przez władze kraju jako groźny dla człowieka, a w szczególności dla chorej dziewczynki. Problem w tym, że suczka Darla to bardzo łagodne zwierzę, które dziewczynka kocha całym sercem. W dodatku w rodowodzie suczki rasa została wpisana błędnie, bowiem w rzeczywistości jest to mieszaniec shar-peia i staffordshire bullterriera.

Opór 29-letniej matki, Jenny Armer, nie zdał się na nic. Tłumaczenia kobiety, że doszło do pomyłki, w wyniku której ucierpi dzi,ecko nie trafiły do policjantów. Funkcjonariusze powiedzieli jedynie, że mogą uśpić psa natychmiast, albo zabrać go ze sobą do momentu, w którym kobieta nie wygra sprawy w sądzie. Obojętność służb na los chorego dziecka oburzyła ludzi, którzy w liczbie ponad 7 tysięcy podpisali petycję, aby zwierzę zostało zwrócone rodzinie.

bDUkdQID

Autor: Kamil Królikowski

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bDUkdQJe
KOMENTARZE
(27)
MegiX
5 lata temu
Od współczesnych policjantów oczekuje się jedynie bezmyślnego wykonywania rozkazów. Taki klimat...
tom
5 lata temu
kto ma władzę, ten ma rację, przykre
c
5 lata temu
jak zwykle za myslenie im nikt nie placi
bDUkdQJf
1
5 lata temu
terrorystami by się zajeli a pies chorej dziewczynce na pewno krzywdy nie zrobi tym bardziej suczka ,będzie opiekuńcza .oddać psa dziecku bo cierpi.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
x
5 lata temu
Jeżeli byliby to ciapaci, to by w ogóle nie było sprawy... policja bałaby się, że zostanie posądzona o rasizm. Ot i cała poprawność polityczna.
Najnowsze komentarze (27)
Erelda
5 lata temu
Sama mam 2 dzieci z autyzmem i ostatnio kupiłam labradora ale długo myślałam na bulterierem, są to psy bardzo lojalne i wbrew opinii łagodne. Wszystko zależy od wychowania psa. I yorka wyszkoli się na bandytę. Psy podobnie jak ludzie chorują miedzy innymi na nowotwory na mózgu staja się wtedy agresywne ale mniejsza o większość. Odebrać dziecku przyjaciela zwłaszcza autystycznemu jest to dla niego szok niesamowity i nie wytłumaczy mu się że usiekł. Praca psychologów, terapeutów, że nie wspomnę o rodzicach idzie za jednym pstryknięciem na marne Dzieci z autyzmem inaczej postrzegają świat :(
xxx
5 lata temu
za sama morde bym go uspil
asa
5 lata temu
Kuwa,,znajomy ma cziłałe wściekłego jak 100 diabłów-i gryzie jak cholera-to wcale nie zależy od rasy ,tylko od właściciela!!!
Jaca1968
5 lata temu
Rodzina wiedziała, że ma psa, którego mieć nie powinna, a mimo to nic nie zrobiła by wymienić go na psa "legalnego". Mogli kupić np. labradora i dziecku wmówić, że stary pies uciekł. Ja tam nie bardzo wierzę by bullterrier (skundlony czy nie) nagle stał się bezpieczny. Takiemu psu pomysł do ataku wybucha w głowie w sekundę i po dziecku. Po to tworzy się listy ras niebezpiecznych by chronić ludzi, a nie po to by tatuś mentalnie powiększał sobie penisa trzymając na spacerkach na smyczy żywy rewolwer. To głupi rodzice narazili dziecko na taki stres i całą tą sytuację i tyle w temacie.
sadsdsdasdsd
5 lata temu
Zastanawiam się dlaczego rodzice nie kupili dziecku psa innej rasy, tylko agresywnego mutanta, któremu od przyrostu mięsni po latach odbija? Pies pomaga dziecku autystycznemu, ale policjanci też mieli rację. To rodzice byli głupi wybierając nieodpowiednią rasę.
AndrewOne
5 lata temu
Podobno żyjemy w wolnej europie, a jednak to rząd zdecyduje czy i jakiego możemy mieć psa.
tes
5 lata temu
dzieciom kupuje się pluszaki , nie zwierzęta!!!!
pit
5 lata temu
to się właśnie nazywa wolność europejska czyli demokracja nawet psa w domu nie można trzymać
bDUkdQIX
reprezentuje ...
5 lata temu
czy oni nie mają serca
jym
5 lata temu
Powinni uśpić policjantów, byłoby dwóch durni mniej.
q
5 lata temu
I przez takich buraków rodzice będą w plecy rok lub dłużej. Znowu trzeba będzie tłumaczyć dziecku co i jak, przyzwyczajać do nowego psiaka o ile w ogóle go zaakceptuje. Szkody narobili niezmiernej. Normalnemu dzieciakowi, zrobiliby wielką szkodę w psychice, a co dopiero autystykowi. Najlepiej radzić sobie z takimi, bo bomby nie podłoży, ani nie rozwali pół centrum handlowego.
Jack
5 lata temu
Dobrze wytresowane bydlęta w ludzkiej skórze.
zuza
5 lata temu
Podobno w Anglii i Szkocji jest bardzo opóźnione prawo względem zwierząt, nawet z 1919 roku przepisy bez zmian.. to Polska w kolejnym przypadku ich przegania.
zuza
5 lata temu
Nie fajnie że go tak zabrali ale fakt że taka mieszanka może być groźna. U nas był jeden pies mieszanki tych raz i był zejebisty jak hipcio, zawsze go głaskałam, był bez smyczy i kagańca u mechanika takiego i nigdy nawet nie warknął. Także rasa nie czyni reguły.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić