Wróć na
Kamil Karnowski
|

Porwali 14-latkę i zmuszali do seksu z 20 osobami. Cudem uciekła

337
Podziel się

Brytyjskiej policji udało się aresztować oprawców nastolatki. Szczegóły z jej ucieczki są bardzo dramatyczne.

Porwali 14-latkę i zmuszali do seksu z 20 osobami. Cudem uciekła
(Coventry Police)
bDacuBFh

Dziewczynka w samej bieliźnie próbowała wyskoczyć z pierwszego piętra. Chciała uciec przez okno łazienki. Zobaczyli ją policjanci patrolujący ulice w Coventry w Wielkiej Brytanii. Gdy opowiedziała swą dramatyczną historię funkcjonariuszom, ci weszli do mieszkania i aresztowali znajdujących się tam trzech mężczyzn.

Oprawcami byli 20-letni mężczyźni. Podczas przeszukania ich mieszkania policja znalazła m.in. zdjęcia robione podczas stosunku z 14-latką. Nie było na nich widać jej twarzy, ale śledczy rozpoznali noszony przez nią naszyjnik. W trakcie śledztwa na jaw wyszedł cel porwania nastolatki.

Dziewczynka miała służyć za ich niewolnicę. Wynajmowali ją jako prostytutkę, a ogłoszenie zamieścili w internecie. Policjanci znaleźli e-maile z ofertami i nazwiskami chętnych klientów. Podczas 5 dni porwania 14-latka została wykorzystana przez 20 mężczyzn - donosi "Daily Mail".

bDacuBFj

Oskarżeni nie przyznają się do winy. Jednak mamy mocne dowody. M.in. potwierdzenie płatności za ogłoszenie matrymonialne kartą jednego z nich. Za takie przewinienie grozi im nawet dożywocie - skometował rzecznik miejscowej policji.

Zobacz także: Kontrowersyjny wyrok sądu. Zasłużony strażak pójdzie do więzienia

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDacuBFK
KOMENTARZE
(337)
ser.derowas
3 lata temu
No nie, A ci co za to płacili tez powinni dostać kare za uprawianie sex-u z nieletnia osoba oraz za nie udzielenie jej pomocy.
Ayra
3 lata temu
A co z tymi co przychodzili krzywdzić to dziecko!!!tez powinni zostac skazani
Darek
3 lata temu
Jacy mężczyźni ja się pytam? Zwyrodnialcy raczej.
bDacuBFL
Ostatni spraw...
3 lata temu
Od razu widać, że to angielskie zdegenerowane ćpuny. Do więzienia z nimi, a tam chłopaki spod celi już się nimi zajmą. Dożywocie to będzie, bo długo nie pożyją te śmieci, czego im serdecznie życzę.
wiki
3 lata temu
okropne pyski ,i pokazuja bez zamazania tak powinno byc u nas
Najnowsze komentarze (337)
zk
2 lata temu
Złapać wszystkich tych którzy organizowali to piekło i tych którzy wykorzystywali i chcieli wykorzystać to bezbronne dziecko WYKASTROWAĆ !!!!!!! WRZUCIĆ ZA KRATY ABY Z NIMI POBAWILI SIĘ WIĘŹNIOWIE A NA KONIEC ROBIĆ NA NICH DOŚWIADCZENIA ZAMIAST NIEWINNYCH ZWIERZĄT
Mee
3 lata temu
Za kraty na wynajem współwięźniom.
hj1408
3 lata temu
Poucinać im członki, to jest kara dożywotnia.
ola
3 lata temu
Skoro biali, nie przybysze,to dożywocie oczywiście.Gdyby to byli biali inaczej.... to by od razu kombinowanie było,a to,że są nieletni,trudne dzieciństwo itd itp...
max
3 lata temu
Wszystkich którzy "skorzystali" wykastrować fizycznie ( obciąć jądra i penis) publicznie i bez znieczulenia. Tylko w taki prymitywny sposób można poskromić prymitywne zachowania.
Adelajda
3 lata temu
Za sam wygląd dała bym im dożywocie. Zło i bestialstwo w czystej postaci, należy się dożywocie, a w więzieniu ciężka praca w kamieniołomach, dziennie brom do herbaty jak w wojsku..... o seksie ani nie wspomną !!!!!!!
Axel
3 lata temu
I nie byli to imigranci - islamiści? No niemożliwe...
Wiedźmin
3 lata temu
Widzę, że moja radykalne opinia i dołączane komentarze nie są w smak administratorom i ich mocodawcom. Zakładam, że mają swoje za pazurami. Dobrze, niech i tak będzie. Nic nowego tu, na tym specyficznym portalu. A czas płynie...
bDacuBFD
freyikari
3 lata temu
Kurdę na imigrantów nie wyglądają..., co teraz pocznie PiS z swoimi wyznawcami?
bb
3 lata temu
"Za takie przewinienie grozi im nawet dożywocie" Nawet??? To powinna być najniższa możliwa kara. Jestem w stanie znaleźć w sobie wyrozumiałość dla jakiegoś złodziejaszka, czy nawet menela, co po pijaku za mocno uderzył kompana i go zabił, ale przy takich kreaturach nie ręczyłbym za siebie, nie ma adekwatnej kary za coś takiego.
Krzysztof
3 lata temu
Najważniejsze, że to nie Syryjczycy.
piotr
3 lata temu
Dożywocie to jak najbardziej zasłużona kara,szkoda tylko że za to samo kolorowi goście dostają zawiasy lub prace społeczne.
Jack
3 lata temu
Dożywocie to akuratna kara dla tych skur.li
jaa
3 lata temu
karą powinno być gigantyczne odszkodowanie dla dziewczyny a dla cwaniaków obowiązkowa sterylizacja, chemiczna kastracja i publiczne napiętnowanie. Dla "klientów" też.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić