Prowadzący "Top Gear" obnażał się przed koleżanką z pracy?

10

Chris Evans może mieć poważne kłopoty. Policja ma zamiar przesłuchać go w sprawie o molestowanie koleżanki z pracy.

Prowadzący "Top Gear" obnażał się przed koleżanką z pracy?
(BBC/PLANET PHOTOS)

Sprawa jest poważna. Kobieta oskarża Evansa o obnażanie się przed nią i łapanie za piersi – mimo tego, że wyraźnie sobie tego nie życzyła. Podobno czasem potrafił wejść do pokoju cały nagi. Jak podaje „The Sun”, poszkodowana twierdzi, że robił to codziennie, kiedy tylko ją widział i to przez dwa lata. Wszystko działo się w latach 90, ale dopiero teraz policja ma zająć się tą sprawą.

Koleżanka Evansa chce dzięki swoim działaniom przestrzec innych i pokazać, że w takiej sytuacji da się coś zrobić. Nie chce, aby pozostali pracownicy BBC przez Chrisa musieli brać antydepresanty tak jak ona.

Historia wypłynęła po raz kolejny po doniesieniach, że nowy prowadzący „Top Gear” źle zachowuje się na planie. Podczas kręcenia programu jest podobno arogancki. Niektórzy twierdzą, że Evans jest poza jakąkolwiek kontrolą BBC i po prostu nie boi się swoich szefów. Prowadzący odrzuca oskarżenia dotyczące swojego zachowania na planie. Twierdzi, że są zupełnie nieprawdziwe.

Tymczasem oglądalność „Top Gear” nie jest tak wysoka jak z Clarksonem, Hammondem i Mayem. Spadła poniżej 3 mln widzów na odcinek, co oznacza, że program może zostać zdjęty z niedzielnego, wieczornego pasma. Do tego podobno w zespole pojawił się konflikt. Chris Evans i Matt LeBlanc najprawdopodobniej nie dogadują się. Niewykluczone zatem, że kolejny sezon „Top Gear” przywita nas w innym składzie.

Autor: Krzysztof Narewski

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić