Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz zawieszony

82
Podziel się:

Rzecznik Ministerstwa Obrony, Bartłomiej Misiewicz, został na swój wniosek zawieszony przez Antoniego Macierewicza. Sprawa ma związek z artykułem, który ukazał się w „Newsweeku”.

Rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz zawieszony
(PAP)

O przychyleniu się do prośby dowiedzieliśmy się ze strony internetowej MON. W komunikacie możemy też przeczytać o tym, że za rzecznikiem wstawił się Antoni Macierewicz:

Minister od tygodnika „Newsweek" oczekuje przedstawienia opinii publicznej dowodów na rzekomo popełnione przez pana Bartłomieja Misiewicza przestępstwa - głosi oświadczenie resortu.

Publikacja dotyczyła rzekomego załatwiania stanowisk. Misiewicz miał je oferować politykom Platformy Obywatelskiej z Bełchatowa w zamian za przystąpienie do koalicji z PiS. Zarzuty te zdecydowanie odpiera sam zainteresowany i zapowiada podjęcie kroków prawnych w stosunku do „Newsweeka”.

W sprawie głos zabrało także PO. Rzecznik partii, Jan Grabiec, poinformował, że zostanie złożone doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa. W tym przypadku chodzi o korupcję polityczną.

Autor: Krzysztof Narewski

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(82)
JL
6 lat temu
Gdy PO podkupywało polityków, to było w granicach normy, gdyby zrobiła to PiS to już przestępstwo. No właśnie...POLSKO dobrze że się obudziłaś.
jagrazka
6 lat temu
Maciarewicz ma wielka slabosc do mlodych chlopcow , cos to podejrzane i nienormalne
ggg
6 lat temu
pislamiści doją ile mogą. Wiedzą że max jedna kadencje przy korycie spędzą to pełnymi garściami kradną.
lol
6 lat temu
Czemu każdy facet jak wchodzi do polityki to na pstryk robi się spasiony jak świnia (babki nierzadko też)? Nie wiedzą co to umiar?
zx
6 lat temu
biedny miś !!!
pejsaty
6 lat temu
Polaczkom do pełni szczęścia wystarczy najeść się kiełbasy!!!!
antypisiak
6 lat temu
sam na to nie wpadł, pewnie Antek mu kazał.
Sędzia
6 lat temu
A co z byle Jakim to dopiero chamisko
Klawisz
6 lat temu
Antosiu Macierewiczu już niedługo spotkasz się ze swoim dzidziusiem w pierdlu tam wasze miejsce cała dobra zmiano a i nie zapomnij wziąć Jarusia bo jak w stanie wojennym gdzieś się schowa i podejmie walkę dzielny bohater z komuną - no cóż demencja starcza dziadzi szczerbatego
p.i.s
6 lat temu
Antek juz go nie kocha....
bu
6 lat temu
samo nazwisko jest śmieszne !!!
Lola
6 lat temu
pensję też mu zawiesili?
as
6 lat temu
Ciekawe jak Antek wynagrodzi teraz Misiewicza , żeby nie wychlapał jak to tam są powiązania prywatne i ich wynagradzanie
gregorrek
6 lat temu
w pierwszej kolejności należałoby przyjrzeć się w jaki sposób Misiewicz znalazł się na stołku rzecznika mon ? prześledzić drogę jego tzw kariery, sprawdzić jego koneksje a przede wszystkim kompetencje.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić