Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na

Sąsiedzi Zuckerberga wściekli. Miliarder blokuje miejsca parkingowe

29
Podziel się:

Założyciel Facebooka jest może jednym z najbogatszych ludzi na świecie, ale na pewno nie najlepszym sąsiadem.

Sąsiedzi Zuckerberga wściekli. Miliarder blokuje miejsca parkingowe
(East News, Josh Edelson)

Pełen zażaleń list napisany przez sąsiadów Zuckerberga opublikował portal Buzfeed. Mieszkańcy dzielnicy Liberty Hill w San Francisco twierdzą w nim, że ochrona miliardera "nieustająco" i "nielegalnie" okupuje mocno pożądane miejsca parkingowe, przesiadując w dwóch srebrnych SUV-ach przed rezydencją wartą 10 milionów dolarów

Myślę, że wszyscy próbowaliśmy być cierpliwi i grzeczni jak tylko jest to możliwe podczas długiego okresu budowania domu. Wytrzymaliśmy hałas, tony śmieci, blokowanie ulic, ale teraz, kiedy cały ten cyrk się skończył, musimy się jeszcze użerać z dwoma SUV-ami, które na stałe okupują miejsca parkingowe. Mieszkanie w takim miejscu jak okolice Dolores Park to wyzwanie i nawet normalnie ciężko znaleźć tu miejsce do parkowania, więc to, że "Zuck" okupuje te dwa najbardziej pożądane, czyni sprawę jeszcze gorszą - głosi fragment listu, opublikowanego przez Buzzfeed.

Sąsiedzi złożyli już wniosek do Miejskiej Agencji Transportu. Skontaktowali się także z Timem Wenzelem, szefem ochrony Zuckerberga. Ten twierdzi jednak, że pojazdy mają prawo tam stać. Autor listu twierdzi ponadto, że rozmawiał z ochroniarzami, którzy byli bardzo uprzejmi, ale dostali jasne instrukcje z góry, aby "nie przestawiać samochodów pod żadnym pozorem".

Jesteśmy wrażliwi na troskę sąsiadów i przepraszamy za wszelkie niedogodności. Samochody ochrony są jednak zaparkowane zgodnie z lokalnymi przepisami - skomentował sprawę dla Buzzfeeda rzecznik prasowy rodziny Zuckerbergów, jednocześnie ignorując prośbę mieszkańców, aby po prostu postawili te auta na podjeździe rezydencji.

To nie pierwszy raz, kiedy Mark Zuckerberg zadziera z sąsiadami. W 2014 roku mieszkający w okolicy ludzie skarżyli się na remont w posiadłości. Chodziło głównie hałas oraz blokowanie ulic - pracownicy budowlani mieli przesiadywać w swoich autach całą noc, a rano robić miejsce dla ciężarówek oraz koparek.

KOMENTARZE
(29)
anty upa i an...
6 lat temu
PiSlamskie trolle wszyscy wiedzą, że Jarkacz i RYDZOL płacą wam po 36 gr za hejt.Ale odpuście sobie chociaż hejtowanie o KODzie o Petru czy o PO pod artykułami nie związanymi z polityką.
zuckernick
6 lat temu
ja ma krolikarnie wieksza hehehehe ale co tam jak to zyd bedzie na kolanACH gadal ze on wszytko zrobil dobrze przez ja miec prawo ..a gdzie tam jakis bedzie mi goj skakal .
Miro
6 lat temu
Powiedzcie mi, że ten budynek na zdjęciu jest wart 10 mln $ a was wyśmieje. Za 10 melona to by stała willa o powierzchni minimum 300 m2 a nie taki domek. To chyba fotka domu jednego z tych sąsiadów.
sławek
6 lat temu
face -gówno które jest niby jego-jeden stworzył tysiące nie mogą zchakować? taki geniusz czy marionetka -czyja mosadu?
do mamy
6 lat temu
a co powiecie o mamuskach wychowujących swoje rozdarte bachory na zewnątrz domu, ktore drą sie jak najęte
BOSSSS
6 lat temu
SZKODA ŻE TEN CIEĆ NIE MIESZKA W POLSCE
nn
6 lat temu
jezu, ja nie jestem bogata ale mam wieksza dzialke i ladniejszy dom, wygodny duzy zajazd i garaz.. to chyba jakas lipa
DX
6 lat temu
Pewnie biedaki zazdroszczą, że ma ochronę! :P Pocieszające, że zawisć to nie tylko nasza narodowa cecha! :D
frt
6 lat temu
Spójrzcie kto uczestniczy w masówkach KOD-u: byli członkowie Komitetu Honorowego KOMOROWSKIEGO (Holland, Materna) ; dziennikarskie HIENY (Lis, Wojewódzki), które dziś HEJTUJĄ nowe władze, a wcześniej MANIPULOWAŁY opinię publiczną, by nie dopuścić do utraty władzy przez PO i „BULA”; SKOMPROMITOWANI politycy Platformy, których dopiero co naród rozliczył z 8 lat rządzenia; FRUSTRACI, którzy w ogóle nie dostali się do parlamentu (Giertych, Nowacka) oraz CELEBRYCI (Stuhr, Żebrowski). Całością zarządza dłużnik ALIMENTACYJNY, który zarzuca rządowi nieprzestrzeganie prawa, choć sam ma ogromny problem z wykonywaniem wyroków sądowych, więc swym PORZUCONYM dzieciom winny jest już 100 tys. zł. Na szczęście może liczyć na przychylność mediów (GW) oraz możnych obrońców (Żakowski), którzy groteskowo porównują KIJOWSKIEGO do żołnierzy AK. Jeśli chcecie poznać więcej NIEWYGODNEJ prawdy, zajrzyjcie na profil ÂNTEK MUZYKANT na Fejsbooku.
sąsiad
6 lat temu
ale wy pier..... jego dom jego sprawa wiec przestańcie zazdrościć, parking publiczny każdy może tam parkować, a że ochrona pierwsza postawiła tam auta to teraz mogą stać ile chcą puki nie odjadą!!
kola
6 lat temu
TAki bogacz a mieszka jak amerykański robotnik, hmm , oszczędza i na sobie, ot chytre żydzisko.
unicredito
6 lat temu
I taki człowiek będzie dobrodziejem ludzkości? Nie przesadzajcie! Jak każdy Żyd rozgląda się za geszeftem. Goja okraść to nie grzech, a dobry uczynek!
uuu
6 lat temu
Normalne jak każdy żyd
polak patriot...
6 lat temu
Tak to mieć sąsiada polaka
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić