Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Natalia Bogucka
|

Słynny szef mafii Whitey Bulger zlinczowany w więzieniu. Chcieli wydłubać mu oczy

128
Podziel się

Whitey Bulger został zabity przez trzech współwięźniów. Bili go w kącie celi, gdzie nie sięgała kamera.

Słynny szef mafii Whitey Bulger zlinczowany w więzieniu. Chcieli wydłubać mu oczy
(Policja)
bEKaKpoB

*Morderstwo mogło być zemstą za pracę Bulgera jako informatora FBI. * W zamian za informacje o wewnętrznych sprawach Patriarki, czyli rodziny przestępczej włoskiego pochodzenia, FBI miało ignorować działalność bostońskiej mafii irlandzkiej Winter Hill Gang. Bulger był jej przywódcą.

Gangster został zabity wkrótce po przybyciu do więzienia Hazelton. Przeniesiono go tam w poniedziałek wieczorem, a we wtorek rano znaleziono jego ciało - podaje Metro.

W 2013 r. został skazany na dożywocie. Oskarżono go m.in. o udział w 11 morderstwach, pranie brudnych pieniędzy, wyłudzenia i posiadanie broni. Przez 16 lat był jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców - na liście FBI wyprzedzał go tylko Osama bin Laden. Za jego głowę oferowano 2 mln dolarów.

bEKaKpoD

Bulgera aresztowano w 2011 roku w Santa Monica w Kalifornii. Mieszkał tam ze swoją wieloletnią partnerką, Catherine Greig.

Szef gangu Winter Hill był legendą w USA. Na historii jego życia oparto wiele książek i filmów. W Bulgera wcielił się m.in. Johnny Depp w 2015 r. w filmie "Black Mass".

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Jego dzieci jadły tylko ciastka. Teraz pójdzie do więzienia
bEKaKppe
KOMENTARZE
(128)
Greg edin
3 lata temu
Karma wrocila...
ŁON-CIEKAWY
3 lata temu
Aco z naszym Jareczkiem S
2345
3 lata temu
No i problem się rozwiązał
bEKaKppf
robert
3 lata temu
ZABILI GO I UCIEKŁ OT CO
henry Connor
3 lata temu
ArniHelp, I need somebody Help, not just anybody Help, you know, I need someone Help (When) When I was younger (When I was young) So much younger than today (I never need) I never needed anybody's help in any way (Now) But now these days are gone (These days are gone) I'm not so self-assured (And now I find) Now I find I've changed my mind And opened up the doors Help me if you can, I'm feeling down And I do appreciate you being 'round Help me get my feet back on the ground Won't you please, please, help me? (Now) And now my life has changed (My life has changed) In oh, so many ways (My indepen) My independence seems to vanish in the haze (But) But every now and then (Now and then) I feel so insecure (I know that I) I know that I just need you like I never done before Help me if you can, I'm feeling down And I do appreciate you being 'round Help me get my feet back on the ground Won't you please, please, help me? When I was younger So much younger than today I never neede help!
henry zbawici...
3 lata temu
No a wy się dziwicie,że Jezusa ukrzyżowali żydowskie kapłany. A swoją drogą ten David Mayer de Rothschild jest całkiem podobny do Jezusa hmmm mam pomysł :)
artek
3 lata temu
To pokozaczył hahaha
bukowy las
3 lata temu
Wspolpracowal z FBI jako informator, a jednoczesnie byl poszukiwany przez FBI i jeszcze na dodatek wyznaczona byla nagroda za "jego glowe". To jakies totalne bzdury, ze byl poszukiwany przez 16 lat. A ci, ktorzy go zabili to moga ubiegac sie o nagrode?
henry zbawici...
3 lata temu
"Natalio" czy ty wiesz,że to co piszesz może wrócić do ciebie! Kochana zajmij się światem celebrytów lepiej to moja dobra rada!
henry zbawici...
3 lata temu
kto napisał ten artykuł ? :)
straszyć to w...
3 lata temu
A co tam u Rothschildów słychać? dalej doją Naszą Kasę! ?
ad rem
3 lata temu
Był niewygodny dla FBI i wydali wyrok
wnuk
3 lata temu
tak sie robi z bolkami
bEKaKpoX
w Polsce mógł...
3 lata temu
na wójta.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić