REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla17.01.19 (14:32)

Tajemnica MH370. Rybak twierdzi, że widział katastrofę

Władze Malezji otrzymały nowe informacje o możliwej lokalizacji wraku Boeinga, którego rejs oznaczony był symbolem MH370. Zgłosił się rybak, który twierdzi, że był świadkiem tragedii sprzed 5 lat.
East News

Klnie się na wszystkie świętości, że mówi prawdę. Rusli Khusmin miał widzieć ze swojego statku spadający samolot malezyjskich linii 8 marca 2014 roku i zapisał dokładne współrzędne miejsca katastrofy. Teraz przekazał je śledczym.

Widziałem kołyszący się samolot, który poruszał się jak zniszczony latawiec - powiedział na konferencji prasowej.

REKLAMA

Wskazał miejsce pomiędzy Malezją a Indonezją. 42-letni rybak powiedział, że nie słyszał hałasu. Po upadku samolotu widać było tylko czarny dym - informuje indonezyjski portal Tribunnews.

Dlaczego dopiero teraz ujawnił te informacje? Khusmin twierdzi, że po powrocie do domu próbował skontaktować się z wieloma instytucjami indonezyjskimi i malezyjskimi. Jednak w czasie konferencji prasowej nie potrafił sobie przypomnieć z jakimi.

Ze strony władz nie było odzewu, natomiast zgłaszali się dziennikarze. Mieli jednak traktować 42-latka i jego towarzyszy jak "dojne krowy" i nie traktować ich poważnie. Wściekli rybacy postanowili zatrzymać tajemnicę katastrofy dla siebie. Do Khusmina zgłosił się jednak malezyjski prawnik Jacob George. Miał w końcu namówić go do wzięcia udziału w konferencji prasowej, powołując się na dobro rodzin ofiar katastrofy MH370.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Pożar tankowca. Dramatyczne nagranie

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij