REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
oprac. Monika Sikorska19.07.19 (11:56)

Tłumy nad Morskim Okiem. "Tłok jak na Mount Evereście"

Nad Morskim Okiem można spotkać setki turystów. Powód jest prosty - lato w pełni, czyli w Zakopanem i jego okolicy są tłumy urlopowiczów. Dlatego ci, którzy chcą odwiedzić największe atrakcje w pobliżu stolicy Tatr muszą uzbroić się w cierpliwość.
Facebook.com/Zdzisław Wagner

W sieci pojawiło się zdjęcie pokazujące tłumy ludzi w pobliżu jednej z najpopularniejszych atrakcji na południu Polski. "Tłok jak na Mount Evereście" - komentują internauci. W takiej gromadzie ciężko o upragniony kontakt z naturą, a tym bardziej odpoczynek. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość i mieć ze sobą zapas wody.

REKLAMA

Tłumy turystów można spotkać nie tylko nad słynnym jeziorkiem, ale też w drodze prowadzącej do niego. Aby uniknąć tłoku, warto wybierać trasy alternatywne. Szlaki prowadzące nad Morskie Oko z całkowitym pominięciem "asfaltówki", czyli Drogi Oswalda Balzera, rozpoczynają się przy schronisku Murowaniec na Hali Gąsienicowej. Prowadzą przez przełęcze znajdujące się na Orlej Perci (Zawrat, Kozia Przełęcz, Krzyżne), Dolinę Pięciu Stawów Polskich i dalej nad Morskiego Oko przez Szpiglasową Przełęcz lub Świstówkę Roztocką.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Co warto wiedzieć o Tatrach

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij