Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Bartosz Nowak
|

Uprawiają zbyt mało seksu. Lekarze kazali im to zmienić

27
Podziel się:

Kardiolodzy we Francji zachęcają swoich rodaków do częstszego uprawiania seksu. Według nich jest to nieodłączna część zdrowego trybu życia, na który składają się również właściwa dieta, ćwiczenia fizyczne i ograniczenie papierosów i alkoholu.

Uprawiają zbyt mało seksu. Lekarze kazali im to zmienić
(Fotolia)

Seks to nie tylko zabawa. Z medycznego punktu widzenia to przede wszystkim środek przeciwbólowy oraz antydepresyjny. Ma również bardzo pozytywny wpływ na cały układ krążenia. Aktywność fizyczna w czasie stosunku porównywalna jest do wejścia na drugie piętro szybkim tempem, jednak w przeciwieństwie do schodów seks jest bezpieczny dla większości osób z problemami serca - informuje "The Independent".

Ile seksu uprawiają Francuzi? Dokładnych danych nie znamy, ale wg kardiologów z tego kraju jest to zdecydowanie za mało. Dlatego też w Walentynki wystosowali oświadczenie zachęcające rodaków do częstszych zbliżeń, ponieważ seks to najlepszy przykład na to, jak można połączyć przyjemne z pożytecznym. A trudno znaleźć w roku lepszy dzień na taki apel.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(27)
Facet
6 lat temu
Współczuję wam dziewczyny już tak mało porządnych chłopów zostało ze szkoda gadać. Choć kobiety nie są lepsze to jeszcze czasem coś idzie jeszcze znaleźć....
emerytka
6 lat temu
A ja chociaż jestem emerytka to wolę kręcić lody
Głos na pusty...
6 lat temu
Cały show biznes to królestwo masonerii i iluminatów na smyczy szatana !! Moralne i medialne dno deprawacji , demoralizacji, zgorszenia i bezwstydu !!Czy to w sporcie, czy to w muzyce, czy też gdziekolwiek indziej bezwstyd jest bezwstydem, deprawacja jest deprawacją, demoralizacja jest demoralizacją, zgorszenie jest zgorszeniem !! ŻADNE ludzkie pomysły , kombinacje, uniki tego NIE ZMIENIĄ!
87678
6 lat temu
Jak pęknie guma, to nie wiem, czy taki bezpieczniejszy jak ktos ma slabe serce :D
Jego mać, pan...
6 lat temu
A co na to najwybitniejszy w kraju ekspert od seksu... Jarosław Kaczyński???
peter
6 lat temu
Myślałem, że chodzi o Watykan.
Mirek
6 lat temu
Niestety Kobiety w Polsce nie chętne
Otaku
6 lat temu
Feministki w szoku? Od zawsze wiadomo że seks daje zdrowie. U zwierząt jest dokładnie tak samo!
31-letni praw...
6 lat temu
Czy ręka też się liczy?
Xxxc
6 lat temu
Jak to było ????? ...... jestem za a ona przeciw 😂😂
X
6 lat temu
Ja bym zalecił: mniej pracy, mniej zmęczenia, mniej obowiązków, mniej stresu, a więcej pieniędzy, więcej wolnego czasu, więcej zainteresowania sobą i swoim samopoczuciem / zdrowiem. Gwarantuję, że wróci wam ochota na wszystko :) A przede wszystkim: wyjechać z Polski. Tu się nie da żyć normalnie; zawsze ktoś Cię okradnie, wykorzysta, sponiewiera. Z pracy wracasz styrany i marzysz jedynie o odpoczynku, a tu dom, rodzina, setki obowiązków. Tak żyć się nie da.
sam
6 lat temu
To ja mogę być takim lekarzem , mogę "leczyć kobiety w ten sposób . Zapraszam panie 45 - 60 lat z Warszawy . Będzie miło , przyjemnie i zdrowo.
doświadczona
6 lat temu
Uwaga, standardowe środki hormonalne, przepisywane jako antykoncepcja bardzo, ale to bardzo obniżają libido u kobiet. Mało o ty, się mówi ale taka jest prawda. Dawki hormonów są o wiele za wysokie. To skutkuje właśnie brakiem zainteresowania seksem, suchość, pochwy, trudności w podnieceniu i wiele podobnych. Naprawdę namawiam Was kobitki i chłopy, rozmawiajcie, szukajcie innych rozwiązań, pytajcie ginów o to, pytajcie o inne środki. A najlepszym testem jest odstawienie na jakiś czas i przejdźcie na "gumkę" , zobaczycie że organizm który pozbędzie się nadmiaru hormonu inaczej reaguje na bodźce.
Kukiz15
6 lat temu
A co na to #doktorPetru ???
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić