W ciągu jednego weekendu przyszło 34 tys. ludzi. T-Mobile Warsaw Games Week / LifeTube Video Fest 2017 ogromnym sukcesem

4

37 wystawców, ogromna powierzchnia i cały weekend emocji. Tak w kilku słowach można opisać to, co działo się na T-Mobile Warsaw Games Week / LifeTube Video Fest 2017.

W ciągu jednego weekendu przyszło 34 tys. ludzi. T-Mobile Warsaw Games Week / LifeTube Video Fest 2017 ogromnym sukcesem
(Materiały prasowe)

Tegoroczna edycja T-Mobile Warsaw Games Week okazała się największą w historii. W ubiegłym roku, imprezę, która trwała 4 dni odwiedziło 24 300 osób. Tym razem impreza była o 1 dzień krótsza, a pomimo tego, tylko w ciągu weekendu bramy świata gier w najlepszym wydaniu przekroczyło 33 716 odwiedzających.

Impreza, która już trzeci rok z rzędu dostarczyła niesamowitych emocji fanom dobrej rozrywki, ponownie zagościła w EXPO XXI w Warszawie. Zajęła rekordową powierzchnię wystawienniczą 12 000 m2. Tegoroczna edycja była wyjątkowa, także pod względem formuły. Połączenie sił z LifeTube Video Fest, na którym można było spotkać najlepszych twórców YouTube’owych zaowocowało możliwością uczestnictwa w dwóch w cenie 1 biletu.

Na targach pojawiło się aż 37 wystawców. W tym roku w gronie 37 firm znalazły się: Activision, Cenega, Drobiny Czasu, ESL, Fat Dog Games, Galeria Plakatu, Good Loot, Gundam Polska, IMGN.PRO, Komikslandia, Kruger & Matz, Lenovo, Magazyn Pixel, Manta, Microsoft, Modecom, Muve, Nintendo, Pixel-Box, Przystangracza i Sprzymierzeni BF, RedBull, Saturn, Seagate, Sony Interactive Entertainment Polska, T-Mobile, Ubisoft.

T-Mobile Warsaw Games Week to impreza, która z sukcesem połączyła środowiska graczy konsolowych i PC. Trzy udane edycje, każda kolejna co raz większa zarówno pod względem ilości atrakcji, jak i liczby odwiedzających świadczą o marce WGW, która wpisała się do kalendarza imprez, których nie można przegapić.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić