Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Natalia Bogucka
|
aktualizacja

Wielkopolskie. Wózek z dzieckiem pędził po ulicy. Strażak rzucił się na ratunek

77
Podziel się:

W miejscowości Mochy w woj. wielkopolskim doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Wózek z dzieckiem "uciekł" opiekunowi i pędził ulicą. Gdyby nie szybka reakcja strażaka, mogłoby dojść do tragedii.

Wielkopolskie. Wózek z dzieckiem pędził po ulicy. Strażak rzucił się na ratunek
(Youtube.com, Miłosz Mindak)

Niebezpieczna sytuacja została uwieczniona przez kamery znajdujące się na remizie w Mochach. Na nagraniu widać mężczyznę, który biegnie w kierunku ulicy, by zatrzymać rozpędzony wózek z dzieckiem.

Chwilę wcześniej przejeżdżał tamtędy samochód. Mało brakowało, by doszło do tragedii. Na szczęście strażak zdołał zatrzymać wózek, a dziecku nic się nie stało.

Okazało się, że dziecku, które było pod opieką dziadka, wypadła butelka. Mężczyzna schylił się, by ją podnieść, a wózek zaczął zjeżdżać z górki.

Nie zrobiłem nic spektakularnego, zachowałem się tak jak każdy powinien się zachować - powiedział telewizji WTK pan Marcin.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Spuścił dziecko na chwilę z oka. Nagranie z monitoringu
KOMENTARZE
(77)
maciek
3 lata temu
Dziadkowi upadla butelka...postanowil ratowac trunek no i wtedy wozek mu uciekl...Trudno mu sie dziwic. Kazdy ratowal by flaszke...
rpg
3 lata temu
... dlatego wózki, tak jak kosiarki do trawy, powinny być wyposażone w taki hamulec, że po jego zwolnieniu zablokuje koło...
Wiesia
3 lata temu
Pewnie niedługo na podstawie tych dramatycznych wydarzeń HBO nakręci serial.
gosc
3 lata temu
piekny wyczyn tego pana moje gratulacje idobry ma pan refleks.
majkoś
3 lata temu
Hahaha z górki na pazurki!! :D :D Dobre, dobre!
Obywatel
3 lata temu
Mi to wygląda na ustawioną sytuację. Pewnie w wózku nie było żadnego dzieciaczka ani żadnego dziadka schylającego się po butelkę. Gdyby Byłoby to prawdą film nie został by obcięty i pokazany w całości.
placacy na ta...
3 lata temu
Pijany dziadek i opieka nad dzieckiem. Typowe 500 plus.
kil
3 lata temu
ustawka
ABC
3 lata temu
Trzeba myśleć.Butelka wypadła to trzeba stanąć zahamować wózek i podnieść butelkę.Ale ludzie starzy nie myślą,starość nie radość i wtedy są tragedie.
hyti
3 lata temu
Jaki tytuł ?, byle tylko zachęcić do obejrzenia reklamy przed filmem. Wózek pędził ! Teraz przyjedzie Mateuszek i odznaczy Pana, bo mu się przecież to należy.,
ewunia
3 lata temu
szkoda że nie napisali czyja była ta butelka, która wypadła, dziecka czy dziadka
Zośka
3 lata temu
Gratuluję Panu Marcinowi przytomności umysłu !!! Serdecznie pozdrawiam :-)
Ściema
3 lata temu
USTAWKA. Koles po wyjściu z budynku od razu idzie szybkim krokiem i od razu "szuka wzrokiem" spadającego wózka.
M7
3 lata temu
A amerykański dziadek na statku? Zastanawiałem się, jak to mogło być możliwe, no w końcu był artykuł u Angoli. Na wys. 11 piętra dziewczynkę postawił na listwie. Dziecko ponoć lubiło bębnić rączkami w szyby przed nimi stojąc, nauczyło się prowadzane na halę hokejową, gdzie grywał starszy brat w drużynie dziecięcej. Stało wtedy na podłodze. Tu "dziaddock" podszedł do 3-poziomowej tafli szklanej i dziecko postawił na listwie (pod poziomem 2), aby sobie pobębniło. Tylko że akurat to okno było otwarte przesunięciem w bok, bo była taka opcja - dla wentylacji otworzono. "Ślepak" nie zauważył, że to akurat jedno okno (na wiele w rzędzie) otwarte, szyby nie ma. Dziecko zdaje się w pustkę zamiast w szybę machnęło rączkami - i wysunęło mu się ze słabego uchwytu. Dziecko mogło nie widzieć (nic nie "kumało"), ale on??
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić