Agnieszka Owca| 

Zamówił jedzenie w samolocie. Ohyda w środku

1

Rahul Raghuvanshi delektował się obiadem w samolocie Air India. Właśnie zamierzał zjeść ostatni kęs, gdy zauważył na talerzu martwego owada.

Zamówił jedzenie w samolocie. Ohyda w środku
(twitter.com, Rahul Raghuvanshi)

Leciał z Hajdarabadu do Chicago przez New Delhi. Rahul jest inżynierem i często podróżuje tymi liniami na tej trasie. Nigdy wcześniej nie zauważył, by posiłki były źle przygotowane. A już na pewno nie spodziewał się karalucha. Na Twitterze opublikował zdjęcie, pod którym napisał: "Air India podaje posiłki wegetariańskie z karaluchami na pokładzie lotu AI127".

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Teraz ludzie nawołują do bojkotu linii. Już po kilku minutach pojawiły się negatywne komentarze pod postem. Osoby, które do tej pory latały Air India twierdzą, że już nigdy tego nie zrobią. Ludzie zaczęli nawet wyliczać przykre sytuacje, których byli świadkami na pokładzie samolotów tych linii. Nie obyło się nawet bez włosów w posiłku, czy karaluchów biegających po pokładzie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Co na to przedstawiciele Air India? Skomentowali post Rahula na Twitterze.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Prowadzimy politykę zerowej tolerancji w tym zakresie. Dalsze dochodzenie jest w toku - napisali w komentarzu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić