o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Albert Kamiński
|
aktualizacja

Zbiórka na limuzynę dla Beaty Szydło. Celują w milion

191
Podziel się

Akcja "Nowe seicento dla 21-latka" okazała się prawdziwym hitem. Teraz internauci próbują zebrać milion złotych na nową limuzynę dla pani premier.

Zbiórka na limuzynę dla Beaty Szydło. Celują w milion
(pomagam.pl, zrzut ekranu)
bErRIHat

Organizator sam nie wie, ile kosztuje takie auto. Na stronie akcji zamieścił wpis, z którego wynika, że nowy samochód może kosztować nawet 1,7 mln zł.

Jeżeli BOR nie przyjmie pieniędzy, trafią one do UNICEF. Mają być przekazane na akcję związaną z pomocą dzieciom w Syrii - twierdzi pomysłodawca Łukasz Hankus.

Zbiórka ma być wyrazem poparcia. Organizator uważa, że "to niesprawiedliwe, że ludzie wspierający rząd PiS i panią premier nie mają swojej, na której mogliby wyrazić swoje poparcie realnymi pieniędzmi".

bErRIHav

Czy zbiórka ma szanse powodzenia? Czy ludzie tak ochoczo będą wpłacać na utrzymujący się z naszych podatków rząd, jak na 21-latka? Na razie na sukces się nie zanosi. W dzień po rozpoczęciu akcji (stan na godz. 15.00) zgromadzono na serwisie pomagam.pl zaledwie 1001 zł.

Pierwszy tysiąc wpłacił organizator, aby uwiarygodnić akcję. Napisał, że "by dać dobry przykład i żeby pokazać, że to nie głupi żart – wpłacam osobiście na zbiórkę 1000 zł". Łatwo więc policzyć, że pozostałe osoby, a właściwie jedna, dołożyły równą złotówkę do tego szlachetnego celu.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:

Audi S line

bErRIHaW
KOMENTARZE
(191)
heh
4 lata temu
Pewnie rydzyk dał tą złotówke
Szary człowie...
4 lata temu
Co za kretyński narów polski. U nas nie ma potrzebujących dzieci !!! kto tak twierdzi niech pojeździ po domach dziecka sierocińcach i podobnych miejscach, na oddziały dziecięce do szpitali. Czy musimy wysyłać i wspierać inne państwa gdy my nie mamy wystarczająco ! Kiedy my i nasze dzieci będą miały wszystko to wtenczas można wysyłać i wspierać inne dzieci na całym świece. Jedyne co popiewam to wsparcie w momencie katastrof które nie jesteśmy w stanie przewidzieć bo żywioły nie da się okiełznać
DOROSŁA
4 lata temu
LUDZIE CO WAS ZAŚLEPIŁO,?! KAŻDY NIECH SOBIE ZBIERA A NIE JEDNEMU NA SAMOCHÓD,DRUGIEMU NA ALIMENTY,INNEMU MOŻE NA KOCHANKI.MNIE POTRZEBA DUŻO PIENIĘDZY CIEKAWE CZY KTO MI POWIE ŻE MA DLA MNIE.JAK SOBIE POŚCIELIŁ TAK MA.WYBIERAMY TAKICH CO MAJA DOŚĆ BIEDNEMU WIATR W OCZY.
bErRIHaX
emerytka
4 lata temu
Limuzyna była za pieniądze podatników więc nie ma co zbierać. To nie była prywatna własność. Ponadto jest ubezpieczona!!
ak
4 lata temu
Czy Beata Płaczliwa nie może sama sobie kupić samochodu? Stać ja.
szecherezada.
4 lata temu
Zaczynam zbierać [ podać nr, konta wystarczy hybrydowe autko , więc 300 baniek w sam raz dzięki za dobre serca wasze .
Krak-lek.med-...
4 lata temu
Jeśli cokolwiek zbiorą, to POwinni całą kwotę przeznaczyć na leczenie platfonsów i lemingów u dobrego psychiatry (na pewno nie u min.MON Klicha, bo to głupek i zaprzaniec) oraz na elektrowstrząsy i silne leki psychotropowe na paranoię i schizofrenię. 1,4 miliona zl może wystarczy, a 1001 zł wystarczy na leczenie Pitery i Stefka od insektów i szczawiu.
JU
4 lata temu
DAM NA WÓZ NA KTÓRYM WYWIEZLI JAGNE Z"CHŁOPÓW
NIQTOŚ
4 lata temu
Chciwość PISu jest znana - dają jakby nie mieli pieniędzy bo najlepiej wychodzi im dawanie pieniędzy z budżetu -patrz dotacje dla red_zyka
abc
4 lata temu
nawet grosza nie doloze, a bede sie domagala rozliczenia z moich podatkow, bo jako emeryt z 52 letnim okresem oplacania swojej emerytury, jestem okradana miedzy innymi przez ta pania
marek
4 lata temu
Czy dzisiaj mamy prima aprilis?
maciarenko
4 lata temu
mam stare opony ...nadają sie na "taką" limuzynę ...wysyłam ,,,
48
4 lata temu
Znaczy , że auta bor-owików są .... bez ubezpieczenia !!??
bErRIHaP
marianna
4 lata temu
zapraszam wszystkich do wpłaty nie na limuzynę: pomagam. pl/opieka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić