Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Biedronka zirytowała Polaków. Jest reakcja przedstawicielki sieci

11

O batalii pomiędzy Biedronką i Lidlem powiedziano i napisano już naprawdę dużo. Teraz głos w sprawie podejmowanych działań zabrała dyrektor marketingu Biedronki Dorota Wrotek-Gut. Nawiązała choćby do akcji SMS-owej, która rozsierdziła Polaków.

Biedronka zirytowała Polaków. Jest reakcja przedstawicielki sieci
Biedronka (Getty Images, © 2023 Bloomberg Finance LP)

O działaniach podejmowanych przez Biedronkę mówi się naprawdę sporo. Dyskont toczy zażartą walkę z Lidlem. Te dwie sieci walczą o miano najtańszego sklepu w Polsce. Co rusz pojawiają się nowe akcenty tej batalii.

Niedawno do Polaków trafiły SMS-y, w których Biedronka pisała, że ma niższe ceny niż konkurencja. Te wiadomości zirytowały wielu ludzi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Powinien odpowiadać karnie". Polityk KO nie daruje Kurskiemu

Jak do tej sprawy odniosła się Dorota Wrotek-Gut? Stanowisko przedstawiła w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

Mam świadomość, że była duża dyskusja na temat wysłanych przez Biedronkę SMS-ów. Natomiast my tę formę komunikacji stosowaliśmy od zawsze. Gdy wiele lat temu wprowadziliśmy karty Moja Biedronka, nie mieliśmy tak rozbudowanej aplikacji, więc to SMS-y były po prostu podstawową formą komunikacji bezpośredniej z naszymi klientami. Oczywiście klient dostaje je tylko po wyrażeniu zgody na taką formę komunikacji marketingowej - przekazała szefowa marketingu w Biedronce.

Przedstawicielka Biedronki o paragonach

Wrotek-Gut nawiązała także do bardzo długich paragonów. Niektórzy twierdzą, że w tym przypadku Biedronka totalnie przesadza.

Nasze paragony wykorzystujemy do tego, żeby informować klientów o promocjach, tych spożywczych, czy też w sklepie online Biedronka Home. Ale to są czasowe akcje. Na paragonach drukujemy również wspomniane vouchery, które klienci mogą zrealizować w naszych sklepach - wyjaśniła szefowa marketingu Biedronki.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić