aktualizacja 

Zastał to w budce pod Pałacem Kultury. Wszyscy są potężnie zdziwieni

158

Tiktoker Książulo odwiedził jedną z najbardziej popularnych budek z jedzeniem w Polsce. Po spróbowaniu zapiekani oraz burgera z stołecznego Lussi opowiedział na krótkim wideo, co uważa na temat ich jakości i smaku. Recenzja może zdziwić niejedną osobę.

Zastał to w budce pod Pałacem Kultury. Wszyscy są potężnie zdziwieni
Książulo odwiedził kultową budkę z jedzeniem (TikTok, Książulo)

Książulo po raz kolejny postanowił standard jedzenia w jednym z warszawskich lokali. Tym razem nie była to jednak restauracja Magdy Gessler, a popularna w całej Polsce budka Lussi zlokalizowana w sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wyniki swojego testu twórca przedstawił na TikToku.

Książulo zamówił dwie popularne pozycje. Jego wybór padł na zapiekankę oraz hamburgera. Zarówno wygląd budki rodem z początku lat 90., jak i stosunkowo niska cena (24 zł za oba dania) nie napawały optymizmem. Testowaniu towarzyszył klimat sprzed kilku dekad, gdyż konsumpcja zamówienia ze względu na brak możliwości zjedzenia na miejscu odbyła się wewnątrz samochodu

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zalety jedzenia awokado [Wirtualna Poradnia]

A jednak. Po zjedzeniu zapiekanki Książulo był zachwycony. Pomimo niskiej jak na obecne czasy ceny, danie bardzo mu smakowało. Podkreślał, że było świeże i chrupiące. Zwrócił również uwagę na składniki, czyli prawdziwy ser i dobrej jakości pieczarki. Równie pozytywne słowa poświęcone zostały hamburgerowi. Ten miał naprawdę spore rozmiary. Nie brakowało w nim m.in. prażonej cebuli, czy sosów.

Tu jest po prostu wszystko tak, jak ma być - powiedział Książulo o zapiekance.

Wideo zostało wyświetlone ponad 2,8 mln razy. Recenzję entuzjastycznie przyjęli internauci na TikToku. Niektórzy przyznali, że znali bar Lussi jednak nigdy go jak dotąd nie odwiedzili. Nie brakowało również zdziwionych, którzy nie mogli uwierzyli, że Książulo zapłacił tak mało.

24 zł za zapiekankę i hamburgera?! W Warszawie? Jakim cudem ja się pytam. I to jeszcze obok Pałacu Kultury - napisał internauta.
Wstyd się przyznać, urodziłem się i mieszkam tu 32 lata, a wciąż nie byłem… IDĘ! - zapowiedział komentujący.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić