o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Beata Tadla protestowała pod redakcją TVP. "To było trudne"

0
Podziel się

Przez kilka lat prowadziła "Wiadomości" i występowała w innych programach TVP. Dziś Tadla oskarża dziennikarzy byłej redakcji o "kłamliwe i pogardliwe kreowanie rzeczywistości".

Beata Tadla
Beata Tadla (PAP/Radek Pietruszka)
bDXNLIXV

W środę 16 stycznia pod siedzibą redakcji TVP Info przy pl. Powstańców Warszawy w Warszawie odbyło się wydarzenie "Stop propagandzie nienawiści - protest pod redakcją TVP". Jedną z uczestniczek była Beata Tadla, która pracowała w TVP w latach 2012-2016.

Zobacz także: Posłuchaj przemówienia Beaty Tadli podczas protestu:

- To było trudne... Staliśmy przed miejscem, w którym spędziliśmy lata, a teraz byliśmy tam zaprotestować przeciwko temu, w co się zamieniło... – napisała Tadla na Facebooku.

bDXNLIXX

- Dziennikarstwo to relacjonowanie świata, a nie jego kreowanie! I to w tak obrzydliwym, kłamliwym, pogardliwym wydaniu! Pomachaliśmy tym, co patrzyli na nas z okien budynku przy Powstańców... – skwitowała dziennikarka.

Przypomnijmy, że protest został zorganizowany po emisji głównego wydania "Wiadomości" w poniedziałkowy wieczór. Materiał dotyczący politycznego wykorzystania śmierci Pawła Adamowicza spotkał się z ogromną krytyką wśród widzów i internautów. Pojawiły się nawet głosy mówiące o odwołaniu prezesa TVP, Jacka Kurskiego (czytaj więcej tutaj).

Zobacz także: Obejrzyj: Beata Tadla opowiedziała o utracie pracy. Na wizji polały się łzy
bDXNLIYy
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić