Najpierw zbliżenie, a po chwili... afera. Zawrzało w "Magii nagości"

45

Bardzo gorąco zrobiło się w jednym z odcinków "Magii nagości". I nie chodzi tutaj tylko o intymne zbliżenie. Uczestnicy nie wytrzymali i zaczęli się kłócić. Wszystko oczywiście zostało zarejestrowane przez kamery. Nie zabrakło bardzo mocnych słów.

Najpierw zbliżenie, a po chwili... afera. Zawrzało w "Magii nagości"
Awantura w "Magii nagości" ("Magia nagości")

"Magia nagości" jest uznawana za bardzo kontrowersyjny program. Celem tego show jest pokazanie, że każde ludzkie ciało jest piękne i zasługuje na miłość.

Na czym polega format? Najważniejszą zasadą jest to, iż jeden uczestnik ogląda kilka osób, które są zupełnie nagie. Systematycznie odsłaniane są dalsze partie ciała. Uczestnik wybiera jedną osobę, z którą chce pójść na randkę. Reszta odpada.

W jednym z odcinków pojawiła się 43-letnia Katie. Chciała poznać młodego i zdecydowanego mężczyznę. W trakcie gry do gustu przypadł jej natomiast dobrze zbudowany kulturysta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Edyta Zając o sztuce randkowania i debiucie w roli prowadzącej "True Love"

Jej wybrankiem został 62-letni Andy, z którym poszła na randkę. Spotkanie było udane. Para dobrze się dogadywała. W pewnym momencie zaczęły się tańce i.... pocałunki. Z restauracji para trafiła do hotelu. Było gorąco - doszło do zbliżeń fizycznych.

Po pięciu tygodniach od romantycznej nocy Andy i Katie znów spotkali się w show. Wówczas niewinna rozmowa przerodziła się w awanturę. Kobieta i mężczyzna nawzajem obwiniali się za rozpad relacji.

Jak wyglądała ich dyskusja? Katie na początku zapytała, co słychać. Andy odparł, że dużo pracuje. - Ktoś mnie roluje - zareagowała kobieta.

O co ci chodzi? Ruch należał do ciebie. Odwiedziłem cię, a później się wykręciłaś - mówił z kolei kulturysta. - Kłamiesz Andy! - grzmiała Katie.

Nie mogli powstrzymać ich kłótni

Ekipa show nie potrafiła przerwać awantury pary. Po kilku tygodniach od tego zdarzenia skontaktowano się z Katie, która mocno się otworzyła.

Piękny sen przerodził się w koszmar. Randka była świetna. Sądziłam, że to powtórzymy, znajomość rozkwitnie, a on okaże się tym jedynym. Pisaliśmy i dzwoniliśmy do siebie, ale nabrałam podejrzeń, gdy jego kłamstwa przestały składać się w całość. Uznałam, że jestem na to za stara, więc to zakończyłam. Oczekuję przeprosin, ale wątpię, że go na to stać - wyznała.

Andy ostatecznie przeprosił za swoje postępowanie. Jednocześnie zaprosił Katie na kolejną randkę. Kobieta była zszokowana, ale... zgodziła się!

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić