Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac.
UrK
|

"Ona ma tylko 15 lat"! Amerykański polityk kompletnie ośmieszony

16
Podziel się

W jednym z wywiadów producenci "Kolejnego filmu o Boracie" zdradzili, że wpływowy polityk Rudy Giuliani, po udzieleniu wywiadu, zamknął ich w pokoju hotelowym i zażądał od policji ich aresztowania. Dlaczego?

"Ona ma tylko 15 lat"! Amerykański polityk kompletnie ośmieszony
Rudy Giuliani ośmieszony (Materiały prasowe)
bEUNvfhh

Rudy Giuliani był kiedyś bohaterem Ameryki. Jako burmistrz Nowego Jorku rozpoczął bezkompromisową walkę z przestępczością. Wsławił się niemal nieskazitelną reputacją. Świat poznał go 11 września 2001 roku. Jego postawa w trakcie akcji ratunkowej po zamachu terrorystycznym na World Trade Center sprawiła, że stał się powszechnie szanowaną postacią.

W 2008 roku kandydował w wyborach prezydenckich, ale ostatecznie nie uzyskał nominacji Partii Republikańskiej. Później został człowiekiem Donalda Trumpa.

Przy prezydencie pełnił dwie funkcje. Był doradcą do spraw bezpieczeństwa oraz jego osobistym prawnikiem. Reprezentował Trumpa m.in. podczas śledztwa w sprawie pierwszego impeachmentu. Z czasem z polityka utożsamianego z liberalnym skrzydłem Partii Republikańskiej stał się jedną z twarzy, w wielu kwestiach ultraprawicowej, prezydentury Donalda Trumpa. A właśnie takich polityków, o skrajnych poglądach, uwielbiają najbardziej twórcy postaci Borata.

bEUNvfhj

Rudy Giuliani udzielił wywiadu Marii Bakalovej, aktorce grającej w filmie córkę Borata. Nie wiedział oczywiście, w jakiej produkcji bierze udział, ani tego, że miała ona na celu obnażenie i wyśmianie jego obecnych poglądów. Nie spodziewał się też, że w niedwuznacznej sytuacji nakryje go... Borat, czyli Sascha Baron Cohen.

Giuliani, wraz z atrakcyjną aktorką, znalazł się bowiem w hotelowej sypialni. Ukryta kamera zarejestrowała, jak polityk leży na łóżku, dotyka dziennikarkę po biodrze, a w okolicach jego paska u spodni dzieją się "dziwne" rzeczy. W tym momencie do pokoju wpada Borat (Sacha Baron Cohen) i krzyczy: "Ona ma tylko 15 lat, jesteś dla niej za stary. Weź mnie, weź mnie". Ale na ucieczce skompromitowanego polityka się nie skończyło.

bEUNvfhp

Na żądanie polityka ochrona hotelu zamknęła ekipę filmową w pokoju, wezwano policję. Giuliani chciał przejąć materiał, na którym została zarejestrowana kompromitująca go scena.

Zadzwonił do wszystkich swoich gliniarzy z Nowego Jorku i powiedział, że doszło do wymuszenia, które jest przestępstwem federalnym – wspomina producentka "Borata" Monica Levinson.

W apartamentach hotelu członkowie ekipy filmowej byli przetrzymywani przez kilka godzin. Nagrany materiał był już jednak bezpieczny. Jedna z osób pracujących przy filmie, nim przyjechała policja, zdążyła go wynieść z hotelu. Cały wywiad z Giulianim można zobaczyć na Amazon Prime w materiale "Kolejny film o Boracie".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUNvfhK
Źródło:
WP Film
KOMENTARZE
(16)
pyx
9 miesięcy temu
Świetna prowokacja. Sacha rządzi :) Jak ktoś jest nieskazitelną osobą na świeczniku, to nie może myśleć rozporkiem. Zwłaszcza w purytańskiej Ameryce.
Starocie
9 miesięcy temu
Przecież ta cała "sprawa" ma już z pół roku. Od tego czasu Giuliani zdążył się ośmieszyć jeszcze wiele razy.
gość
9 miesięcy temu
Bzdury
bEUNvfhL
Znawca
9 miesięcy temu
A ma 15 lat???
Tadek
9 miesięcy temu
To ona się ośmieszyła ponieważ sama chciała mu obciągnąć z połykiem ale facet się nie zgodził
Tadek
9 miesięcy temu
To ona się ośmieszyła ponieważ sama chciała mu obciągnąć z połykiem ale facet się nie zgodził
henio z grójc...
9 miesięcy temu
czy sztuczna inteligencja ma sztuczne piersi?
cyrk
9 miesięcy temu
Giuliani został ośmieszony, ale tak się zdarza jak myśli się rozporkiem, a nie głową. Aktorzy powinni zostać ukarani finansowo za taką prowokację. Dodatkowo 24-letnia Bahalowa powinna zostać wydymana przez całą rzeszę polityków, zresztą komik Sascha też, to odechciałoby im się głupich kawałów.
wujek_z_Podla...
9 miesięcy temu
każdemu by stanął
ALVARO
9 miesięcy temu
Akcja ustawiona na kompromitację polityka ociera się o nachalne nakłanianie do popełnienia przestępstwa. Polityka w USA sięga dna ostatecznego.
007
9 miesięcy temu
PRZECIEŻ TO ŚCIEMA I FOTOMONTAŻ , CIEMNY POLSKI LUD TO KUPI A W POLSCE OD 30 LAT ZAMORDOWANO PONAD 1000 OSÓB NIE WYGODNYCH OSÓB , TAK DZIAŁA DEEP STATE
FakeNews
9 miesięcy temu
"W wielu kwestiach ultraprawicową" skończcie powielać kłamstwa ze szmatławców typu new york times, a się douczyć jaka była jego polityka.
Nick
9 miesięcy temu
Czym się osmieszysz kase ma to.samice leca ,to.ona się ośmieszyła że z dziadkiem poszla
bEUNvfhD
Teddy_the_Fat...
9 miesięcy temu
No co?Uległ pokusie? No uległ, kto nie ma pokus... :DDD
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić