oprac. Violetta Baran| 

13-latka zniknęła tuż przed świętami. Jest nagroda za pomoc w jej odnalezieniu

26
Podziel się:

Trwają poszukiwania 13-letniej Zuzanny Sienkiewicz z Gdańska Brzeźna. Dziewczynka wyszła z domu w niedzielę 23 grudnia i zniknęła.

Policja i rodzina poszukuje 13-letniej Zuzanny
Policja i rodzina poszukuje 13-letniej Zuzanny (WP.PL)

Zuzanna ma 13 lat, około 160 cm wzrostu, jest szczupła, waży ok. 50 kilogramów. Nastolatka ma niebieskie oczy, długie blond włosy, które często nosi związane w kucyk. Znak szczególny to wygolony kark do wysokości uszu.

W dniu zaginięcia 13-latka ubrana była w granatową zimową kurtkę z kapturem, ciemnie spodnie, czarną bluzę, wiązane granatowe buty powyżej kostki, szalik w granatowo zieloną kratę.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Po raz ostatni widziano Zuzannę 23 grudnia około południa w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku Wrzeszczu. Potem miała się jeszcze pojawić w okolicach Gdańska Przymorza. Do domu w pobliskim Brzeźnie jednak nie dotarła.

Dziewczynki szukaja rodzice, znajomi i policja. Wyznaczono nagrodę za informację, która pozwoli odnaleźć dzieczynkę.

Ktokolwiek ma jakieś informacje na temat miejsca pobytu Zuzanny proszony jest o kontakt z policją lub rodziną pod numerami telefonów: 579 639 883 lub 668 426 571. Kontaktować można się również z Komisariatem Policji w Nowym Porcie (tel. 58 52 11 722 lub numer alarmowy 112).

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić