aktualizacja 

Awantura na drodze. Zablokowali drogę i wyskoczyli z auta

70

Kolejny filmik został udostępniony na popularnym kanale "Stop Cham" na Youtube. Widzimy na nim sytuację z Gliwic, w których dwóch kierowców zaatakowało autora nagrania. O co poszło?

Awantura na drodze. Zablokowali drogę i wyskoczyli z auta
Awantura na drodze. Zablokowali drogę i wyskoczyli z auta (YouTube)

Kanał "Stop Cham" często publikuje nagrania piratów drogowych i niebezpiecznych zdarzeń z udziałem lekkomyślnych uczestników ruchu. W najnowszym filmie jesteśmy świadkami wtorkowej sytuacji z Gliwic.

O co poszło? Autorowi nagrania w pewnym momencie zajechały drogę dwa czerwone auta. Kierowcy mieli pretensję do autora nagrania, że zbyt blisko trzymał się ich zderzaka. Jeden z kierowców w pewnym momencie zaczął gwałtownie hamować, aż w końcu zatrzymał auto i "wyskoczył" do kierowcy, który nagrywał całe zajście.

Co najgorsze nic nie wskazywało na takie zachowanie tych kierowców, nie myślałem zbyt trzeźwo, wyszedłem z samochodu do nich, na pewno padło wiele nie potrzebnych słów, do tej pory mnie trzymają emocje - czytamy w opisie filmu.

Awantura na drodze. Internauci murem za autorem nagrania

Co na to internauci? Ci są zgodni, że jest to typowe zachowanie polskich kierowców, którzy często niepotrzebnie szukają zaczepki.

Klasyka na polskich droga - Polak nie wsiada w samochód, żeby przemieścić się z punktu A do punktu B. Polak do samochodu wsiada już nabuzowany, gotowy, żeby stoczyć bój ze wszystkimi dookoła. Potem sytuacje, które powinny pójść w zapomnienie po 2 sekundach zostają bohatersko zamienione w potencjalnie śmiertelnie niebezpieczne zdarzenia - podkreśla jeden z internautów.
Zgłoś to na policje, bandytyzm drogowy to przestępstwo. Widać wyraźnie że uniemożliwiali tobie jazdę, działali w sposób zorganizowany - dodaje kolejna osoba.

Z komentarzy internautów jasno wynika, że dwie osoby, które zatrzymały się na drodze i zaatakowały autora nagrania, powinni zostać pociągnięte do odpowiedzialności.

Zobacz także: Zablokowali drogę i wyskoczyli z auta - siedzisz mi na zderzaku #1221 Wasze Filmy
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić