Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|

Biden się tego nie spodziewał. Wideo z Karoliny Północnej

38
Podziel się:

Podczas wizyty prezydenta USA na uniwersytecie w Karolinie Północnej doszło do niecodziennej sytuacji. Joe Biden po zakończeniu przemówienia chciał uścisnąć rękę, jednak oprócz niego nie było nikogo na scenie. Wszystko się nagrało.

Biden się tego nie spodziewał. Wideo z Karoliny Północnej
Nikt nie uścisnął ręki Joe Bidena (Twitter)

Piastowanie urzędu prezydenta Stanów Zjednoczonych wymaga ogromnego poświęcenia. Osoba będąca na tym stanowisku musi być przygotowana na niezliczone wystąpienia przed wyborcami i podróże po całym świecie. Niekiedy zmęczenie może spowodować jednak niepożądane sytuacje.

Spotkania prezydenta USA zazwyczaj wyglądają podobnie. Nic dziwnego więc, że przywódca może wpaść w monotonię. Tak było podczas ostatniej wizyty Joe Bidena na Stanowym Uniwersytecie Rolniczym i Technicznym Karoliny Północnej w Greensboro. Joe Biden po zakończeniu przemówienia zszedł mównicy i chciał podać komuś rękę, jednak nikogo nie było wraz z nim na scenie. Niezręczną sytuację zarejestrowały kamery.

Nagranie odbiło się szerokim echem w mediach społecznościowych. Niektórzy internauci zwrócili uwagę na fakt, że nikt ze zgromadzonej publiki nie wybawił Bidena z opresji. Mogło to jednak wynikać z obawy tłumu przed ewentualnymi konsekwencjami wtargnięcia na scenę. Niezręczny obrazek wykorzystał republikański senator Ted Cruz, który zamieścił na Twitterze wideo z Karoliny Północnej okraszone emotikonką z przewracającymi oczami.

Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(38)
FELIX
2 miesiące temu
kup moje stare auto , rowerek z komunii , weź na wakacje dzieciory moich sąsiadów - też Cię wyściskam
u progu
3 miesiące temu
Świąt rozmyślam sobie jaki ten świat jest zmienny-wręcz przewrotny..prezydent Biden -po objęciu urzędu- zignorował Polskę i polskiego prezydenta (w imię "łamanej" tu demokracji no i niechybnie też poparcia dla Trumpa)..a tu po kilku miesiącach przyjeżdża do Polski i serdecznie się wita z naszym prezydentem..ba,nawet uruchamia dodatkowy przesył wojsk,uzbrojenia..albo taki Ryży,który nie tak dawno całował rączki kanclerz,pod niebiosa chwalił politykę niemiecką,dziś wali w nich jak w pusty bęben..dziś biedny staje się bogaty-duchowo- a bogaty bankrutem...taki to nastał czas,czas rozliczeń !
joł men
3 miesiące temu
Let's go Brandon!
Nadal mataczą
3 miesiące temu
Wczoraj amerykańskie służby w wiadomościach potwierdziły że w Smoleńsku był zamach. Należy pilnować TW Oskara i pozostałych zdrajców naszej Ojczyzny żeby nie zdołali uciec przed wymiarem sprawiedliwości,
Cicho sza
3 miesiące temu
w niemieckich mediach reżimowych w Polsce. Wczoraj amerykańskie służby w wiadomościach potwierdziły że w Smoleńsku był zamach. Należy pilnować TW Oskara i pozostałych zdrajców naszej Ojczyzny żeby nie zdołali uciec przed wymiarem sprawiedliwości,
Pomroczność j...
3 miesiące temu
Mąż pani Gesdorf nie udzielił pomocy motocykliści bo mógł być pijany i dlatego zbiegł z miejsca zdarzenia. Wszystko wskazuje na to że zajechał drogę motocykliści który próbując go ominąć stracił panowanie nad motorem, uderzył w barierki i zabił się. Należy dopilnować żeby sędziowie po znajomości nie uniknęli kary za śmierć tego motocyklisty.
tak jest
3 miesiące temu
No cóż ! Takie fopa i sensacja na cały dzień , ale jak Gersdorf nie udzieliła pomocy to cisza!
luk
3 miesiące temu
I co teraz ? Od mównicy ruszył w dobrą stronę, kierunku nie pomylił. Tego już nikt nie komentuje ??? Pajacowanie ze strony oceniających i tyle !!!
Sasha Poollit...
3 miesiące temu
Nie jest żadną tajemnicą, że ten stetryczały dziad nie odróżnia na spacerze człowieka od drzewa. Let's go Brandon!
Rupert
3 miesiące temu
Zrobiono ci zdjęcie, jak stoisz z rękami w kieszeniach. Dlaczego?: 1. bo masz taki styl bycia i tak ci wygodnie, 2. bo zimno ci w ręce i dlatego je schowałeś, 3. bo cię swędzi i drapiesz się po dzwonku, 4. bo sobie dogadasz. Odpowiedź prawidłowa może być jedna, może być ich kilka, ale jakie pole do interpretacji i przekłamań.
Ewa
3 miesiące temu
Temu tetrykowi z Żoliborza codziennie przypominają jak się nazywa.
sfsf00
3 miesiące temu
Wiek swoje robi ale dalej to wielki człowiek z dużym doświadczeniem
Jerzy S
3 miesiące temu
Oto małostkowość O2
Tak wygląda
3 miesiące temu
fake news i manipulacja przekazem, naiwnym wszystko wmówisz i będą łykać jak pelikany.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić