Biden się tego nie spodziewał. Wideo z Karoliny Północnej

55

Podczas wizyty prezydenta USA na uniwersytecie w Karolinie Północnej doszło do niecodziennej sytuacji. Joe Biden po zakończeniu przemówienia chciał uścisnąć rękę, jednak oprócz niego nie było nikogo na scenie. Wszystko się nagrało.

Biden się tego nie spodziewał. Wideo z Karoliny Północnej
Nikt nie uścisnął ręki Joe Bidena (Twitter)

Piastowanie urzędu prezydenta Stanów Zjednoczonych wymaga ogromnego poświęcenia. Osoba będąca na tym stanowisku musi być przygotowana na niezliczone wystąpienia przed wyborcami i podróże po całym świecie. Niekiedy zmęczenie może spowodować jednak niepożądane sytuacje.

Spotkania prezydenta USA zazwyczaj wyglądają podobnie. Nic dziwnego więc, że przywódca może wpaść w monotonię. Tak było podczas ostatniej wizyty Joe Bidena na Stanowym Uniwersytecie Rolniczym i Technicznym Karoliny Północnej w Greensboro. Joe Biden po zakończeniu przemówienia zszedł mównicy i chciał podać komuś rękę, jednak nikogo nie było wraz z nim na scenie. Niezręczną sytuację zarejestrowały kamery.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Nagranie odbiło się szerokim echem w mediach społecznościowych. Niektórzy internauci zwrócili uwagę na fakt, że nikt ze zgromadzonej publiki nie wybawił Bidena z opresji. Mogło to jednak wynikać z obawy tłumu przed ewentualnymi konsekwencjami wtargnięcia na scenę. Niezręczny obrazek wykorzystał republikański senator Ted Cruz, który zamieścił na Twitterze wideo z Karoliny Północnej okraszone emotikonką z przewracającymi oczami.

Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić