o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KLS
|

Bolesny wypadek podczas seksu. Lekarze nigdy nie widzieli czegoś podobnego

61
Podziel się

To pierwszy taki przypadek na świecie. Mężczyzna doznał pionowego złamania penisa podczas seksu ze swoją partnerką. Uraz miał aż 3 cm.

Bolesny wypadek podczas seksu. Lekarze nigdy nie widzieli czegoś podobnego
(British Medical Journal)
bEDMidud

Lekarze w Wielkiej Brytanii odnotowali pierwszy znany przypadek pionowego złamania penisa podczas seksu. Członek 40-letniego mężczyzny uderzył w krocze partnerki w obszar między odbytem a genitaliami, zanim u podstawy penisa otworzyła się 3-centymetrowa "łza".

Nie jest do końca znana przyczyna złamania. Lekarze nie powiedzieli, w jakiej pozycji para uprawiała seks, ale złamania penisa są najczęściej wywoływane przez pozycje "na pieska".

bEDMiduf

W prąciu nie ma kości, ale złamania zwykle zdarzają się, gdy penis mężczyzny wysuwa się z partnerki i nagle zostaje zgięty. Powoduje to bolesny obrzęk. Medycy, którzy leczyli pacjenta, opisali ten przypadek w "British Medical Journal". Potwierdzili wówczas również, że wszystkie wcześniej zarejestrowane złamania penisa były poziome.

Przypadek inny niż wszystkie

Ten przypadek był jednak był inny. Rozszczepiona została albuginea tunica - warstwa ochronna wokół tkanki erekcyjnej, która pompuje krew do tego obszaru. Lekarze powiedzieli, że podczas złamania nie było słychać "trzaskania", co ma miejsce, gdy złamania są poziome.

bEDMidul

Penis pacjenta stopniowo puchł po urazie. Sześć miesięcy po leczeniu urazu lekarze stwierdzili, że mężczyzna nadal był w stanie osiągnąć "erekcję tej samej jakości, co przed urazem". Dodali, że nie było długotrwałego skrzywienia prącia ani wyczuwalnych blizn.

Ale seks to niejedyna przyczyna złamań penisa. Do urazów dochodzi również podczas masturbacji, złej pozycji do spania i taqaandanu - praktyki siłowego zginania penisa, która według raportu jest stosowana głównie w krajach Bliskiego Wschodu.

Najczęściej do złamań penisa dochodzi po 40. roku życia. Dotyczy to 7 na 10 przypadków. Od 1924 roku na całym świecie zarejestrowano 1600 przypadków złamań - około 16 przypadków rocznie.

bEDMidum
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDMiduG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(61)
Polska
3 miesiące temu
Złamać Kaczyńskiego.
medyk
3 miesiące temu
W gips go i po sprawie ....
Gulo
3 miesiące temu
Ku tas nie gałąź, jak mógł złamać go?
bEDMiduH
ak001
3 miesiące temu
Na egzaminie z anatomii profesor zadał dwóm studentkom proste pytanie: " czy w męskim członku jest kość"? Jedna mówi, że nie ma, a druga, że jest. No co profesor wskazując na pierwszą: "Pani zdała", a do drugiej: "a pani się zdawało"...
Dajana
3 miesiące temu
Ja sobie zawsze gole psioche. Wtedy partner jak mi wkłada nic się nie dzieje.
Luka
3 miesiące temu
Hit!!! Ta wiadomość wniosła wiele do mojego życia. Przestaje zagladac na o2 to najgłupszy potr informacyjny
Precz z Pisem...
3 miesiące temu
a kogo to obchodzi
Rydzyk
3 miesiące temu
Ja tam wolę miętolić kapucyna.
słabo
3 miesiące temu
mój się łamał 16 razy, widocznie mam kruchą kość
Aha..
3 miesiące temu
Nie trafił w (żaden) otwór?
Bolek
3 miesiące temu
Jakie to wszystko głupie i pozbawione sensu
Greg
3 miesiące temu
Bo to była żona kolegi i bardzo się spieszył zamiast oboje czerpać przyjemność Dobra wiadomość dla tych co mają małe im się nic nie może połamać )
Neo
3 miesiące temu
"mój ból jest większy niż twój" Kazik
bEDMiduz
pchać
3 miesiące temu
pewnie nie zdażyla zdjąć majtek.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić