Angelika Karpińska| 
aktualizacja 

Boże Narodzenie 2020. Takie ozdoby choinkowe trafiają się tylko w Australii

8

Rodzina z Australii znalazła w swoim domu niespodziewanego gościa. Na stojącej w salonie choince zobaczyli misia koala. Zwierzak wdrapał się na świąteczne drzewko i próbował je jeść. Ten słodki widok to nasza dzisiejsza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Boże Narodzenie 2020. Takie ozdoby choinkowe trafiają się tylko w Australii
Miś koala wdrapał się na choinkę (Facebook, 1300Koalaz)

Do zdarzenia doszło w środę w mieście Adelaide w Australii. Rodzina McCormicków po powrocie do domu dokonała zaskakującego odkrycia.

Miś koala znaleziony na świątecznym drzewku. Próbował je zjeść

Uwagę domowników początkowo przykuł pies, który węszył wokół choinki stojącej w salonie. Na podłodze leżały strącone bombki i inne świąteczne ozdoby. Po chwili rodzina zorientowała się, że na świątecznym drzewku znajduje się koala.

Myślałam, że to jakiś żart. Sądziłam, że jedno z moich dzieci włożyło tam pluszową zabawkę, ale nie, to było żywe - powiedziała Amanda McCormik.
Koala była zaplątana w światełka. To było sztuczne drzewo i bardzo stare, ale mimo to próbowała zjadać z niego liście. Widziałam, jak je chrupała, ale przestała, gdy zdała sobie sprawę, że to plastik - dodała.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Rodzina wezwała na miejsce służby zajmujące się ochroną przyrody. Początkowo pracownicy organizacji Adelaide and Hills Koala Rescue również nie chcieli uwierzyć w tę historię i myśleli, że to żart. Ostatecznie ratownicy ściągnęli koalę z choinki i przewieźli ją do pobliskiego lasu.

Zobacz także: Koala potrzebuje się schłodzić. Nagranie rozczuliło internautów

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić