o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Boże Narodzenie 2020. Takie ozdoby choinkowe trafiają się tylko w Australii

8
Podziel się

Rodzina z Australii znalazła w swoim domu niespodziewanego gościa. Na stojącej w salonie choince zobaczyli misia koala. Zwierzak wdrapał się na świąteczne drzewko i próbował je jeść. Ten słodki widok to nasza dzisiejsza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Boże Narodzenie 2020. Takie ozdoby choinkowe trafiają się tylko w Australii
Miś koala wdrapał się na choinkę (Facebook, 1300Koalaz)
bDYAMcKt

Do zdarzenia doszło w środę w mieście Adelaide w Australii. Rodzina McCormicków po powrocie do domu dokonała zaskakującego odkrycia.

Miś koala znaleziony na świątecznym drzewku. Próbował je zjeść

Uwagę domowników początkowo przykuł pies, który węszył wokół choinki stojącej w salonie. Na podłodze leżały strącone bombki i inne świąteczne ozdoby. Po chwili rodzina zorientowała się, że na świątecznym drzewku znajduje się koala.

bDYAMcKv
Myślałam, że to jakiś żart. Sądziłam, że jedno z moich dzieci włożyło tam pluszową zabawkę, ale nie, to było żywe - powiedziała Amanda McCormik.
Koala była zaplątana w światełka. To było sztuczne drzewo i bardzo stare, ale mimo to próbowała zjadać z niego liście. Widziałam, jak je chrupała, ale przestała, gdy zdała sobie sprawę, że to plastik - dodała.
bDYAMcKB

Rodzina wezwała na miejsce służby zajmujące się ochroną przyrody. Początkowo pracownicy organizacji Adelaide and Hills Koala Rescue również nie chcieli uwierzyć w tę historię i myśleli, że to żart. Ostatecznie ratownicy ściągnęli koalę z choinki i przewieźli ją do pobliskiego lasu.

Zobacz także: Koala potrzebuje się schłodzić. Nagranie rozczuliło internautów

bDYAMcKC
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYAMcKW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
Ewa
5 miesięcy temu
próbował jeść liście (?)...na choince?
gosc
5 miesięcy temu
piekny Mis
jar
5 miesięcy temu
pic na wodę - w Adelajdzie nie trzyma się otwartych okien ani drzwi jeśli nie są zabezpieczone siatką bo będziesz miał zaraz kupę robactwa i węże w domu - ciekawe jak ten koala wobec twego wszedł im do domu
bDYAMcKX
Dawid
5 miesięcy temu
Kazdy kraj ma swojego Misia! My tez!
gosciiu
5 miesięcy temu
Aż żal patrzeć jak umierają z pragnienia w tych upałach albo pożarach, niech im pomagają jak tylko mogą bo te zwierzaki są po prostu cudne z wyglądu i sposobu bycia.
beci
5 miesięcy temu
To jest Miś na miarę naszych czasów !!!
ollo
5 miesięcy temu
Nie "co" tylko miś
Taavi
5 miesięcy temu
<3 !!!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić