Burda na pokładzie samolotu. Pasażer nagrał wszystko telefonem

11

Jeden z pasażerów awanturował się na pokładzie samolotu linii Ryanair lecącego z Teneryfy do Manchesteru. Zachowanie pijanego mężczyzny musiało zakończyć się interwencją policji.

Burda na pokładzie samolotu. Pasażer nagrał wszystko telefonem
Zdjęcie poglądowe (Pixabay)

Skandaliczne zachowanie pasażera lotu z Teneryfy do Manchesteru. Podczas rejsu samolotem linii Ryanair młody Brytyjczyk nie potrafił zapanować nad swoim zachowaniem. 24-latek wykrzykiwał wulgarne słowa w kierunku pasażerów i załogi samolotu, która próbowała go uspokoić.

Powodem nagannego zachowania mężczyzny był alkohol. Okazało się, że w trakcie około 2-godzinnego lotu 24-latek spożył 0,6 litra wódki, którą kupił na lotnisku. Pasażer wielokrotnie odmówił założenia maseczki ochronnej. Brytyjczyk wulgarnie zwyzywał i groził stewardowi Samuelowi Proiettiemu. Wybryki zakończyły się uderzeniem pracownika linii lotniczych głową.

Spi****aj, uderzę cię, rozwalę ci głowę - krzyczał mężczyzna do stewarda.

Pilot samolotu nie mógł awaryjnie lądować. Z powodu pandemii koronawirusa wiele portów lotniczych jest zamkniętych. Prowadzący samolot przyspieszył, przez co wylądował maszyną w Manchesterze 25 minut przed czasem.

Na lotnisku w Manchesterze czekała już policja. Pijany pasażer natychmiast został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Sprawa trafiła do Manchester Magistrates Court. Mężczyzna został przesłuchany i okazało się, że nic nie pamiętał. 24-latek odpowie przed sądem za niebezpieczne zachowanie w trakcie lotu. Wyrok ma zapaść już 1 marca.

Zobacz także: Covid-19. Rząd próbuje kupić szczepionki poza UE? Tajemnicza odpowiedź Adama Niedzielskiego
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić