Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 
aktualizacja 

Cyberpunk 2077. Naprawa gry pod czujnym okiem UOKiK

0

UOKiK przyjrzy się działaniom CD Projekt, które mają na celu naprawę gry "Cyberpunk 2077". Póki co spółka nadal notuje spadki na giełdzie.

Cyberpunk 2077. Naprawa gry pod czujnym okiem UOKiK
Cyberpunk 2077 (Materiały prasowe)

CD Projekt wprowadziło już pewne poprawki w grze "Cyberpunk 2077". Niektóre błędy i niedociągnięcia zostały już poprawione, jednak jak się okazuje, inwestorzy wcale przychylnie na to nie spojrzeli. CD Projekt nadal notuje spadki na giełdzie. W końcu sprawą postanowił zająć się UOKiK.

UOKiK skontroluje, jak CD Projekt pracuje nad poprawą gry "Cyberpunk 2077"

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przyjrzy się pracom spółki CD Projekt. Pod uwagę weźmie zarówno wprowadzane poprawki do gry "Cyberpunk 2077", jak i postępowanie w przypadku zgłaszanych przez klientów reklamacji.

Występujemy do przedsiębiorcy o wyjaśnienia problemów z grą i działań przez niego podjętych - powiedziała "Dziennikowi Gazecie Prawnej" rzecznik prasowy UOKiK Małgorzata Cieloch.

Kiedy UOKiK otrzyma od CD Projekt stosowne wyjaśnienia, podejmie dalsze kroki.

"Cyberpunk 2077" był najbardziej wyczekiwaną grą 2020 roku. Kiedy w końcu odbyła się premiera, okazało się, że gra nie do końca jest dopracowana. Problem mieli zwłaszcza posiadacze konsoli starszego typu. Studio CD Projekt wypuściło już poprawki, a na styczeń i luty planuje kolejne działania.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić