o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GGG
|

COVID-19. Niepokojące odkrycie. Intymne efekty uboczne u ozdrowieńców

330
Podziel się

Coraz więcej osób musi zmierzyć się z powikłaniami po przebytym zakażeniu koronawirusem. Lekarze sprawdzili, czy obok tych najpopularniejszych, jak poczucie zmęczenia, pojawiły się inne, wpływające na życie intymne.

COVID-19. Niepokojące odkrycie. Intymne efekty uboczne u ozdrowieńców
Dr Dena Grayson (YouTube, Dr. Dena Grayson)
bDYkzxNN

Koronawirus spowodował zamieszanie na całym świecie. Obawa przed zakażeniem wywołała wprowadzenie środków ostrożności najwyższego poziomu. Okazuje się, że niekiedy samo zakażenie może być bezobjawowe, a katastrofalne w skutkach okażą się dopiero konsekwencje po przebyciu choroby. Problemy z koncentracją, przyspieszone bicie serca czy nademierne poczucie senności to tylko niektóre z nich.

Dr Dena Grayson zwróciła uwagę na powikłania, które mogą pojawić się u mężczyzn. Te mogą wpływać na ich zdrowie seksualne i reprodukcyjne. Fakt ten może niepokoić, zwłaszcza że konsekwencje mogą występować do końca życia. Specjalistka od chorób zakaźnych przyznaje, że mężczyźni mogą cierpieć na długotrwałe problemy z zaburzeniami erekcji. Wywiad ze specjalistką dostępny jest w sieci.

bDYkzxNP

Zjawisko ma dotyczyć części zakażonych mężczyzn. Badacze z Journal of Endocrinological Investigation przyznają, że nie jest to najważniejszy problem, jednak warto ich zdaniem się nad nim pochylić. Erekcja to złożony proces obejmujący emocje, naczynia krwionośne, mózg, hormony, mięśnie i nerwy. W momencie, gdy któryś z czynników jest uszkodzony, proces nie może zostać przeprowadzony.

Pomimo tego, że jest to sprawa trywialna dla pacjentów na oddziałach intensywnej terapii, zaburzenia erekcji są prawdopodobną konsekwencją COVID-19 u osób, które przeżyły - przyznali badacze.
bDYkzxNV

Koronawirus na świecie

Sytuacja pandemiczna jest w wielu krajach krytyczna. W Stanach Zjednoczonych codziennie odnotowuje się teraz rekordy nowych zakażeń i zgonów. Większość państw ze zniecierpliwieniem oczekuje na rozpoczęcie procesu szczepień. Od początku pandemii koronawirusem zakaziło się prawie 67 milionów ludzi. Ponad półtora miliona z nich zmarło.

Zobacz także: Nowa kategoria biedy. Szlachetna Paczka pomaga ludziom dotkniętym pandemią
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYkzxOq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(330)
ozdrowieniec
4 miesiące temu
GU....O Prawda. Problemy reprodukcyjne to będą, ale po szczepionce.
Ktos nieważny
4 miesiące temu
A czy po szczepionce bede mial monstrualnego k.....? To pewnie tak prawdopodobne jak ten cały covidek..... A gdzie inne choroby? Cud. Zniknęly.
Joras
5 miesięcy temu
czyli u mnie wszystko w porządku na szczęście
bDYkzxOr
patu
5 miesięcy temu
Problemy z erekcją mam rozumieć że to od przepracowania w trakcie choroby.
WACEK
5 miesięcy temu
Ja mam problemy z erekcja odkąd zobaczyłem na youtubie pani/pana? Lampert //// ale machnąłem ręką 6tka dzieci niech i tak zostanie.
Marek
5 miesięcy temu
U mnie coś się stało z percepcją otaczającej rzeczywistości. Wszędzie widzę jakiś zamaskowanych typów, włączam radio-covid, włączam telewizor-covid, wchodzę do internetu-covid. Nawet na mapach googla mam ostrzeżenie o covid. Czy jest na to jakiś lek albo jakaś eksperymentalna szczepionka?
mimi
5 miesięcy temu
Już straszą brakiem erekcji. Chcą zwiększyć emocjonalną gotowość do przyjęcia szczepionki przez populację mężczyzn. Uderzyli w czułe miejsce.
ona
5 miesięcy temu
są różne opinie ale u mojego partnera po Coronie po 1.5 miesieca te sprawy nie wróciły do normy i to jest fakt. Nie mówię o czasie w chorobie bo wiadomo gorączka zmęczenie ale to wracanie do normy bardzo długo trwa a entuzjazmu i sił dalej brak...
alpoe0
5 miesięcy temu
jak widać rozpoczęto już akcję propagandy proszczepionkowej, szkoda tylko że prawdziwe jej skutki uboczne są jeszcze wogóle nie znane
smieszek
5 miesięcy temu
nie czytalem , maleje wacek czy libido czy co ludzie sie nie caluja w maseczkach ahahhahaha
Locke
5 miesięcy temu
Patrząc na panią doktor to trudno się dziwić obiektom jej badań.
nierób
5 miesięcy temu
a ja mam 62 lata i pryta ciągle rano mi stoi! 28cm...
normalny
5 miesięcy temu
Jak wezmę szczepionkę to mi będzie stał cały czas?
bDYkzxOj
UFAM DLA ABW
5 miesięcy temu
JESTEM DOWODEM NA TO,ŻE TO NIE WIRUS TYLKO BROŃ BIOLOGICZNA - PRZESTAŃCIE STRASZYĆ LUDZI.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić