Czy to Jacek Jaworek? Policja interweniowała po niepokojącym zgłoszeniu

42

Nadal trwają poszukiwania Jacka Jaworka, który jest podejrzewany o zabójstwo trzech osób - brata, jego żony i ich syna. W niedzielę policja dostała zgłoszenie o tym, że w lesie na Podkarpaciu widziano mężczyznę wyglądającego jak morderca z Borowców.

Czy to Jacek Jaworek? Policja interweniowała po niepokojącym zgłoszeniu
Jacek Jaworek pozostaje nieuchwytny (Policja)

Nadal nie odnaleziono 52-letniego Jacka Jaworka, który w nocy z 9 na 10 lipca w Borowcach zastrzelił swojego brata, bratową i bratanka. Po dokonaniu zbrodni 52-latek uciekł z bronią i od tamtej pory jest nieuchwytny.

Policja wyznaczyła 20 tys. zł nagrody za pomoc w odnalezieniu mordercy z Borowców. Niektórzy przypuszczają, że Jacek Jaworek mógł popełnić samobójstwo.

Jacek Jaworek w lesie na Podkarpaciu? Niepokojące zgłoszenie

W niedzielę po południu policja otrzymała zgłoszenie od mieszkańca Zagorzyc pod Sędziszowem Małopolskim (woj. podkarpackie). Twierdził on, że w pobliskim lesie widział grzybiarza, który wyglądał jak Jacek Jaworek.

Jak informuje portal koso24.pl, zgłoszenie zostało potraktowane poważnie, dlatego na miejsce skierowano kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Przeczesywali oni las, jednak nie odnaleźli Jaworka i nie potwierdzili zgłoszenia mieszkańca.

Zobacz także: Eksplozja autobusu. Przerażające nagrania z Rosji

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić