Dawid J. ujawnił wstrząsające szczegóły zbrodni na 18-letniej Magdzie. Wizja lokalna z "bestią z Sulikowa"

455

W lesie pod Sulikowem policja przeprowadziła wizję lokalną. Na miejsce oględzin został doprowadzony Dawid J., który w poniedziałek przyznał się do zabójstwa 18-letniej Magdy.

Dawid J. ujawnił wstrząsające szczegóły zbrodni na 18-letniej Magdzie. Wizja lokalna z "bestią z Sulikowa"
Zabójstwo 18-letniej Magdy. Bestia z Sulikowa doprowadzona na wizję lokalną (PAP, Marcin Bielecki)

To najmłodszy przestępca seksualny w Europie. 29-letni Dawid J. przyznał się do zgwałcenia i zamordowania 18-letniej Magdy. To nie była jednak jego pierwsza zbrodnia. Bestia z Sulikowa już w wieku 14 lat to samo zrobiła swojej 13-letniej koleżance.

Zabójstwo 18-letniej Magdy. Bestia z Sulikowa zaatakowała ponownie

Ciało 18-letniej Magdy ze Świńca znaleziono w niedzielę w lesie w pobliżu jej rodzinnej miejscowości. Poszukiwania dziewczyny trwały od 24 maja, kiedy udała się na zakupy do Kamienia Pomorskiego. Od tamtej pory słuch po niej zaginął.

Zatrzymany niedługo po odkryciu przez policję zwłok Magdy 29-latek usłyszał już zarzuty. Bestia z Sulikowa była już karana za podobne przestępstwa. 15 lat temu Dawid J. zgwałcił i zamordował 13-letnią Sylwię z Sulikowa, swoją sąsiadkę. W poprawczaku spędził 6 lat.

Zaproponował jej podwózkę. W lesie zgwałcił i udusił

Dawid J. podczas przesłuchania przyznał się, że zaproponował ofierze podwiezienie pod jednym z marketów w Kamieniu Pomorskim, gdy zauważył, że dziewczynie popsuł się skuter. 18-letnia przekreśliła swój los, gdy wsiadła do samochodu zbrodniarza.

Dawid J. wywiózł nastolatkę do okolicznego lasu, gdzie udusił ją i ukrył ciało. Policji udało się do niego dotrzeć dzięki nagraniom z monitoringu i danych z logowania telefonu.

Wizja lokalna w miejscu morderstwa. Dawid J. obecny podczas czynności

W poniedziałek śledczy przeprowadzili wizję lokalną w lesie, w którym znaleziono ciało. Udział w czynnościach wziął sam zabójca. Funkcjonariusze zabezpieczają dowody oraz ustalają dokładną wersję wydarzeń.

Technicy będą analizować dowody znalezione na miejscu zbrodni oraz w miejscu zamieszkania sprawcy. Zabezpieczono także samochód, którym morderca przewiózł ofiarę, a także skuter Magdy.

Za zabójstwo mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Zobacz także: Szczątki żołnierza w polu. Odkrycie w Zachodniopomorskiem sprzed 76 lat
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić