Dzieci już wiedzą, że nie mają rodziców. Tragedia na Podkarpaciu

1081

Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską. W sobotę na Podkarpaciu życie straciło młode małżeństwo. Wypadek samochodowy przeżył ich niespełna 3-letni syn. Para miała jeszcze dwoje dzieci. Wszystkie są już świadome tego, co się stało. Bliscy ofiar są zrozpaczeni.

Dzieci już wiedzą, że nie mają rodziców. Tragedia na Podkarpaciu
Do tragedii doszło w sobotę. Wypadek przeżył niespełna 3-letni chłopiec. Oboje rodzice zginęli na miejscu

Do tragedii doszło w sobotę 4 lipca. Na drodze wojewódzkiej nr 871 na Podkarpaciu zderzyły się dwa auta. W jednym z nich jechali Mariusz i Marzena z niespełna 3-letnim synem Sebastianem. Młode małżeństwo zginęło na miejscu.

Trójka dzieci osierocona

Sprawcą wypadku był 37-latek, który najprawdopodobniej kierował pod wpływem alkoholu. W deszczu wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Z obrażeniami trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację jamy brzusznej.

Jak przekazuje prokurator, w niedzielę lekarze nie zgodzili się na jego przesłuchanie. Biegły ma ocenić stan zdrowia kierowcy i ocenić, czy w najbliższych dniach będzie mógł zeznawać w tej sprawie - informuje "Super Express".

Bliscy ofiar są zrozpaczeni. Rodzice kobiety spędzają czas z dwiema córkami i czekają na najstarszego syna, który jest w drodze z Francji. Nie mogą uwierzyć, że ich najbliższych już nie ma. – W naszej pamięci zostaną jako Mana i Maniuś, bo tak kazali na siebie mówić – mówi w rozmowie z "Super Expressem" pani Anna, siostra zmarłej.

Nie przyjmujemy jeszcze tego do wiadomości. Przecież przed chwilą się ze sobą widzieliśmy, rozmawialiśmy. Tydzień temu byli razem na osiemnastce chrześnicy Marzenki, a zaledwie dzień wcześniej Mariusz montował szafę u teściów - dodaje siostra zmarłej 37-latki.

Małżeństwo osierociło, poza Sebastianem, także 10-letrniego Artura i 9-letniego Norberta. Dzieci już wiedzą, że rodzice nie żyją - o wstrząsającej stracie rozmawiał z nimi psycholog. Dzieci są teraz pod opieką najbliższej rodziny.

Zobacz także: Podwyżki dla posłów? Zdecydowany komentarz wicerzecznika PiS
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić