Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|

Głośno o piracie z Trójmiasta. Właśnie okazało się, kim jest

372
Podziel się

Mieszkańcy Trójmiasta ostrzegali się na forum internetowym przed piratem drogowym, który zwrócił ich uwagę niebezpieczną jazdą. Okazało się, że jest to policjant w nieoznakowanym aucie. Funkcjonariusz poniesie konsekwencje.

Głośno o piracie z Trójmiasta. Właśnie okazało się, kim jest
Kadr z nagrania kierowcy, który był świadkiem łamania przepisów przez funkcjonariusza kierującego nieoznakowanym radiowozem. (screen, trojmiasto.pl)
bEUNUhkR

To, że radiowóz jest nieoznakowany, nie oznacza, że jest niewidzialny. Zapomniał o tym jednak funkcjonariusz kierujący mercedesem na trójmiejskich drogach. Poruszał się po jezdni według własnych zasad ruchu drogowego.

Mieszkańcy Trójmiasta poczuli się zaniepokojeni zachowaniem pirata drogowego. W końcu na lokalnym forum pojawiło się ostrzeżenie z numerami tablicy rejestracyjnej.

bEUNUhkT
Jeżdżą jak szaleni, łamią wszelkie przepisy, porysowali mi prawie auto przy wyprzedzaniu - napisał pan Maciej.
bEUNUhkZ

Sprawę nagłośnił portal trójmiasto.pl. Udostępniono nagranie, na którym widać, jak kierowca gwałtownie zmienia pas ruchu i wciska się pomiędzy jadące auta. Pojawiły się doniesienia, że to nieoznakowany policyjny radiowóz. Portal potwierdził tę informację w rozmowie z policją.

Na szalonych "tajniaków" donoszono kilkukrotnie. W końcu komenda postanowiła podjąć kroki w tej sprawie. Nadkomisarz Magdalena Ciska przekazała trójmiejskiemu portalowi, że wobec funkcjonariusza kierowcy wszczęto już postępowanie dyscyplinarne.

Zobacz także: Wyjazd na majówkę? Zapomnij. Minister komentuje
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUNUhlu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(372)
POLICEMAN
8 miesięcy temu
PARTIA RZĄDZĄCA ROBI WSZYSTKO ŻEBY POLICJANCI CZULI SIĘ BEZKARNI ... KIEDYŚ NIK BY CIE NIE DOPUŚCIŁ DO SŁUŻBY BEZ IMIENNIKA , BLACHY CZY W SZALO-KOMINIARCE NA TWARZY NAWET CIEMNE OKULARY BYŁY ZAKAZANE. TERAZ WŁADZA POZWALA NA ANONIMOWE REPRESJE POLAKÓW A POLICJANCI O CORAZ NIŻSZYCH KRYTERIACH NABORU ZWIĄZANYCH Z BRAKIEM CHĘTNYCH DO SŁUŻBY CORAZ CZĘŚCIEJ ŁAMIĄ WSZELKIE ZASADY.... A PRZEŁOŻENI Z NADANIA WŁADZY IM NA TO PRZYZWALAJĄ!!!
Wjechał
8 miesięcy temu
mi w drzwi facet w prywatnym aucie, jego ewidentna wina. Przyjeżdża radiowóz, a ten wyciąga policyjną legitymację. Jego kolesie widzą to i mówią do mnie: albo się dogadacie albo płaci pan mandat 500 zł - i odjechali bez sprawdzania dokumentów, protokołu, notatki służbowej. Inicjały tego gnoja: A.F.
Strzeż się
8 miesięcy temu
policji. Kiedyś stojąc na skrzyżowaniu zwróciłam uwagę policjantowi, że jego radiowóz nie ma włączonych świateł dziennych. Włączył, nawet nie podziękował, a ja szybko zjechałem w boczną ulicę, bo z miny widziałam że zaraz mi wlepi mandat za fikcyjne przewinienie.
bEUNUhlv
docNet
8 miesięcy temu
Myślał, że Szydło wiezie, czy jak?
Andy
8 miesięcy temu
Brawo policja!!! Wyciszyć się już nie dało, kilkakrotnie olewali zgłoszenia, niestety filmik w internecie nie pozostawił wyjścia, trzeba było wszcząć postępowanie dyscyplinarnie. Jak znam PiSdowskie służby, dostanie ustną naganę i dadzą inny samochód.
gdańszczanin....
8 miesięcy temu
W tym samochodzie zmienią tylko tablice rejestracyjne i dalej będą szaleć .
Jurek
8 miesięcy temu
To dziwne że się przyznali. Zwykle w takich sytuacjach stwierdzają, że autem kierował Włoch, a z Italią nie mają umowy. Już kilka razy zgłaszałem takie sprawy i albo był to Włoch, albo nie udało się ustalić kierowcy.
fakir
8 miesięcy temu
Zaraz odezwie się komendant, ze walił pałka bo trenował samoobronę, a ten trenował pościgi. Wszystko zgodne z zaleceniami.
fakir
8 miesięcy temu
Pan milicjant na wycieczce. W głowach im się poprzewracało. Zabrać emerytury natychmiast.
Tilt
8 miesięcy temu
Mercedes z ubezpieczeniem na clio
njmkl
8 miesięcy temu
Teraz policyjny wóz jest już oznakowany - wszyscy już wiedzą, że to oni....
Figo
8 miesięcy temu
w pisie jest tak ze jak ścigasz kogoś z opozycji to wszystko możesz robić bezkarnie
CYWIL
8 miesięcy temu
PiSpolicja bezkarna jak cały ten PiS, mam nadzieję że zostaną odpowiednio docenieni po zmianie władzy,,,
bEUNUhln
lols
8 miesięcy temu
I tak zamiotą sprawę pod dywan pispolicja może wszystko a Ty co?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić