"Pani z mercedesa" nową mistrzynią parkowania. Nagranie jest hitem

762

Właścicielka tego mercedesa zaszalała z parkowaniem. Po co zająć jedno miejsce, skoro można trzy? W dodatku miała pretensje do innych kierowców. Nagranie jest hitem sieci.

"Pani z mercedesa" nową mistrzynią parkowania. Nagranie jest hitem
Zdarzenie nagrało się na kamerce samochodowej. (YouTube)

"Pani z Mercedesa", czyli bohaterka nagrania, postanowiła skorzystać z wolnych miejsc parkingowych i zająć nie jedno, a trzy. Zapomniała przy tym, że mogli z nich chcieć skorzystać inni kierowcy. I jeden właśnie spróbował. Zdarzenie nagrało się na kamerce samochodowej i trafiło do sieci.

Kierowca auta zatrzymał się na miejscu częściowo zajętym przez "Panią z Mercedesa" i zajął się załatwianiem swoich spraw siedząc w samochodzie. Gdy właścicielka niekulturalnie zaparkowanego pojazdu wróciła, była wyraźnie poirytowana. Okazało się, że nie może wejść do samochodu.Drugi kierowca odpowiedział, że tak właśnie jest, gdy parkuje się na trzech miejscach.

Kobieta bardzo się zdenerwowała, gdy usłyszała uwagę na temat swojego parkowania. Mężczyzna postanowił ruszyć i zmienić miejsce, a na pożegnanie usłyszał "sp*****j tym śmietnikiem". Zmiana miejsca nie wystarczyła. Właścicielka mercedesa jeszcze chwilę na parkingu pokrzyczała, co słychać na nagraniu, które trafiło do sieci.

Zobacz także: Wielkie ćwiczenia wojskowe na Ukrainie. Wśród żołnierzy Polacy
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić