o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MMC
|

Ivan Komarenko śpiewa na ulicy. "Nic mocniejszego dziś nie zobaczycie"

33
Podziel się

Ivan Komarenko to jeden z czołowych polskich koronasceptyków. Gwiazdor przemierza kraj, by dzielić się swoim podejściem do pandemii COVID-19. W miniony weekend odwiedził Poznań.

Ivan Komarenko śpiewa na ulicy. "Nic mocniejszego dziś nie zobaczycie"
Ivan Komarenko. (Facebook)
bDJrcghx

Ivan Komarenko lata świetności ma już zdecydowanie za sobą. Choć artysta od dawna nie uraczył nas nowymi utworami, od niemal roku cieszy się zainteresowaniem, na jakie nie mógł liczyć od dawna.

Niestety rozgłos Ivana Komarenko łączy się z jego podejściem do pandemii koronawirusa. Autor hitu "Czarne oczy" ma wątpliwości co do zagrożenia, jakie niesie za sobą COVID-19. Nie nosi maseczki i zachęca do tego innych ludzi. Przemierza kraj, by zbierać sobie podobnych i razem "głosić prawdę" i zachęcać innych do ignorowania epidemiologicznych obostrzeń.

bDJrcghz

W miniony weekend Komarenko gościł w Poznaniu. Według relacji "Gazety Wyborczej", w wydarzeniu wzięło udział ok.100 osób. Gwiazdor zaśpiewał na ulicy swój utwór traktujący o koronawirusie i zatańczył tango z Justyną Sochą, aktywistką ze "Stop NOP". Dziennikarz GW, Piotr Żytnicki napisał na Twitterze o występie Komarenki "nic lepszego dziś nie zobaczycie".

Ivan Komarenko porównał obecny okres do Polski z czasów wojennych. Podczas swojego przemówienia przypomniał, że gdyby Polacy nie odważyli się wyjść na ulicę, nie wygraliby wojny. Idąc tym tokiem myślenia nawoływał, że by wygrać z COVID-19 Polacy powinni wyjść z domów. Bez maseczek, rzecz jasna.

bDJrcghF
Zobacz także: Ivan Komarenko Przemowa
Zobacz także: Biznes w czasie pandemii. Będzie kolejny lockdown? "Firmy są pod dobrą opieką"
bDJrcghG
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJrcgia
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(33)
Dedih
1 tyg. temu
Disco polo to zdecydowanie nie moja bajka, ale akcja słuszna. Kiedyś dziadkowie życie narażali walcząc o wolność a dzisiaj ludzie się boją wyjść bez maseczki.
Monika
1 tyg. temu
Gwiazdor? To jakiś żart?
Anna
1 tyg. temu
Plandemia strachu i zamordyzmu! Ludobójstwo! NWO!
bDJrcgib
Asia
1 tyg. temu
I bardzo dobrze. Ludzie powinni być wolni. Według niektórych lepiej siedzieć w domach albo chodzić w maskach i drżeć o swoją przyszłość. Brawo! Dobrze że jest ktoś kto ruszył ten temat.
Monisia
1 tyg. temu
Ivan zapraszamy Ciebie oraz delfina na podobną akcję do Niemiec i Holandii.Jeden dobry prysznic i może zmądrzejesz!
Najnowsze komentarze (33)
rada
1 tyg. temu
NIECH JESZCZE SOBIE ZROBI TWARZ.
Johny
1 tyg. temu
Zastanawia mnie co stało się z delfinem?!
GOść
1 tyg. temu
Debilizm też idzie sprzedać . Psychiatryk dla artysty są wolne miejsca .
diabeł
1 tyg. temu
A tooo Polak właśnie, osolom
Ivan
1 tyg. temu
Może pracuje dla Kremla, aby zwiększyć zasięg ataku wirusowego?
!!!
1 tyg. temu
Jedno WIELKIE NIC!
gorzka prawda
1 tyg. temu
Wygląda jak kochający inaczej!
rusek
1 tyg. temu
CZEGO ten SZUKA W POLSCE?????
bDJrcghT
Bolo
1 tyg. temu
Tak pamiętam go z indiańskich piosenek grał fajne nawet to było
Anty wszystko
1 tyg. temu
Określenie korona sceptyk to jest jakiś dramat.. to poprostu człowiek który jest normalny i nie daje się wciągnąć w tą całą bajkę ze straszliwym wirusem z chin
Ratownik M.
1 tyg. temu
Widzę że niektórzy nawet nie wiedzą,ze sa miasta w Polsce w których brak miejsc dla ciężko przechodzących covid.
Monisia
1 tyg. temu
Ivan zapraszamy Ciebie oraz delfina na podobną akcję do Niemiec i Holandii.Jeden dobry prysznic i może zmądrzejesz!
,proszęopomoc
1 tyg. temu
.., mam na imię Ola.., Jestem samotną mamą, zanim opowiem ,..chciałabym Bardzo Przeprosić za ten komentarz mam nadzieję, że Nikogo Nie Obrażam ten sposób.,Bo wiem, że to nie jest miejsce na to wszystko ... Jednak już nie wiem co robić.. Nie Mam Już Wyjścia., Mój Synek jest dla mnie moim Całym Światem. .,Niespełna miesiąc temu Straciłam Pracę na skutek Pandemii.. Zostałam Bez Środków do Życia...Staram się zapewnić Synkowi wszystko co mogę, ale Stanęłam na Dnie., Nie mam Pieniędzy na Codzienne Życie..Dwa dni temu Syn chciał abym kupiła mu gazetę Minerały Świata,. Zabrakło mi 0,31 gr w kiosku i tłumaczyłam Pani, że mieszkamy blisko i jak tylko będę miała jakieś pieniądze to Odrazu Doniosę. Prosiłam ze Łzami w Oczach,. na nic się to nie zdało,. Jak podeszłam do Niego bez gazetki powiedział tylko: Chodź mamuś ..,Nigdy Nie zapomnę Jego Oczu..,Wtedy zdałam sobie sprawę, że jak mi ktoś nie Pomoże to Sama Nie dam sobie Rady..Jestem zdrowa, ręce Garną Się mi do Pracy tylko, Nie Mam Gdzie,.Poszłabym gdzieś na noc sprzątać,ale jestem Sama z Dzieckiem i nie mam Go z kim zostawić.Nigdy jeszcze nie byłam w takiej Sytuacji.Pracowałam,,,. starczało na mieszkanie i skromne życie..Synek Nigdy nie chodził Głodny...,Byle Tylko mój Skarb miał wszystko co potrzeba. Nocami płaczę bo już nie daje rady,.Ta sytuacja Mnie Przerasta,, Jestem Załamana.Czuję, że zawodzę jako Matka. Jeśli Jest ktoś tutaj, kto po prostu chciałby choć trochę Pomóc., będę Wdzięczna do końca swojego życia., Każdy Gest jest dla nas wielką Pomocą. Dziękuję z góry, z Całego Swojego Serca,, Życzę Wszystkim spokojnej wtorkowej nocy..Ola z Torunia, SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu 34 9511 0000 0000 5461 3000 0010 NASZ ADRES ZAMIESZKANIA I ZAMELDOWANIA: 87-100 Toruń ul. Jana III Sobeskiego 35/7. ,, '.
cbk
1 tyg. temu
Gwiazdor! Artysta! Powiedzmy uczciwie: wokalista
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić